Kaip atsibusti su gražia šukuosena

„Isabel Marant“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.
„Isabel Marant“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-05 08:51
AA

Pasižiūrėjus filmus ar reklamas apima įspūdis, kad visos moterys rytais nubunda gražios: plaukai tvarkingi, veidas skaistus. Tad kodėl rytais mūsų veidrodis rodo ką kita: pagalvės įspaudus veide ir kutulą ant galvos?

Nemažai mūsų rytais plauna ir džiovina galvą, taigi susitvarko neklusnius plaukus. Bet ką daryti toms, kurios ryte nori ilgiau pamiegoti ar tiesiog turi „n“ reikalų ir todėl plaukus trenka iš vakaro? Pastarasis sprendimas iš esmės yra geras, o ir išlėkti iš namų iki galo neišdžiovinta galva (neužmirškime – jau ruduo...) negresia, tik kad rytinis rezultatas nedžiugina.

Kaip Vogue.co.uk pataria plaukų stilistas George'as Northwoodas, pirmiausia reikia nuspresti, su kokiais plaukais / šukuosena norite nubusti. Ir tai nulems, ką reikės daryti vakare.

Jeigu norite natūralaus įvaizdžio – nubusti nerūpestingai banguotais plaukais, vakare išsiplovusi galvą visiškai išdžiovinkite plaukus ir tuomet supinkite tvirtą kasą ir eikite miegoti. Ryte išleidus plaukus beliks „pataisyti“ vieną kitą neklusnesnę sruogą. Jeigu norite, kad jos atrodytų kaip šilkinės, patepkite plaukus pora lašų plaukų aliejuko / serumo.

Banguoti plaukai / Vida Press nuotr.

Jeigu savaitgalį norite nubusti pasišiaušusiais ir pasigarbanojusiais plaukais, iš vakaro ištrinkusi galvą džiovinkite plaukus, kol jie bus beveik sausi. Tuomet galite susukti juos suktukais – pagal tai, kokio stambumo garbanų pageidaujate. Ryte garbanas prasklaidykite pirštais arba retomis šukomis (nedarykite to šepečiu, nes atrodysite kaip pudelis) ir papurškite fiksuojančiu laku.

Jei norite nubusti tvarkingais ir puriais (ypač ties šaknimis) plaukais – lyg ką tik iš grožio salono, turėsite smarkiai padirbėti iš vakaro: pasukti plaukus garbanojimo žnyplėmis arba suktukais, o šaknis tvarkingai ištiesinti džiovintuvu ir šepečiu. Kuo puresni plaukai atrodys vakare, tuo daugiau šansų, kad ryte šaknys nebus prisiplojusios. Beliks užbaigti formuoti šukuoseną.

Jeigu norite nubusti glotniais lygiais plaukais (nors iš prigimties jie tokie nėra...), išdžiovinkite iš vakaro plaukus džiovintuvu ir šepečiu, nukreipusios džiovintuvo srovę žemyn, ir įsitikinkite, kad plaukai glotnūs ir nesusivėlę. Tuomet susukite plaukus į tvirtą kuodą ties kaklu. Jei susuksite aukščiau, bus nepatogu miegoti. Kuodą susukti turite nepešdama plaukų ir nesukiodama į skirtingas puses. Ryte taip pat tvarkingai išleiskite jį ir patepkite glotnumo suteikiančiu plaukų aliejuku.

„Victoria Beckham“, ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Jei plaukų šaknys ryte atrodo netvarkingai arba prisiplojusios, George'as Northwoodas pataria šiek tiek papurkšti jas sausu šampūnu ir įmasažuoti jį į galvos odą.

O mes norime priminti: nesvarbu, kokią šukuoseną kuriate, – džiovindama džiovintuvu plaukus, papurškite juos nuo karščio apsaugančia priemone arba patepkite plaukų aliejuku ar serumu. Plaukai bus glotnesni ir mažiau pažeidžiami.

Šukuosenų rytui įkvėpimai (15 nuotr.)
+9