Kaip bendrauti su skirtingų Zodiako ženklų atstovais

Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-04 19:30
AA

Kasdien mums tenka susitikti su daugybe skirtingų žmonių. Su visais norėtume gerai sutarti, tačiau tai ne visada pavyksta. Su vienais bendraujant nereikia jokių pastangų, o štai su kitais tenka gerokai pasistengti. Tačiau žinant kiekvieno Zodiako ženklo ypatybes, tai daryti bus lengviau.

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stipriųjų ir silpnųjų savybių. Pagal tai jie yra skirstomi į vyriškus ir moteriškus. Žinodami, kas svarbiausia bendraujant kitam žmogui, kur kas lengviau su skirtingais žmonėmis sutarsime.

Jei norite su šio ženklo žmogumi gerai sutarti, nesistenkite konkuruoti, pasirodyti geresnis, gudresnis ir kitaip pranašesnis.

Avino ženklas priskiriamas prie vyriškų ženklų, jį globoja Ugnies stichija, jis yra pirmas Zodiako rate ir tai lemia jo bendravimo ypatumus. Jis impulsyvus, greitai užsidegantis ir kad ir kuo užsiimtų, visada nori būti teisus. Jei norite su šio ženklo žmogumi gerai sutarti, nesistenkite su juo konkuruoti, pasirodyti geresnis, gudresnis ir kitaip pranašesnis, nesvarbu, kad galbūt taip ir yra. Taip pat nemeluokite, neapgaudinėkite, nes Avino ženklo atstovai yra tiesūs ir atviri, todėl ir patys mėgsta, kai su jais taip bendraujama. Palaikykite jo idėjas – ir laimėsite pelnydami jo palankumą.

Visai kitokios energijos Jautis priskiriamas prie moteriškų Zodiako ženklų. Jo stichija Žemė ir tai lemia, kad Jaučiai labai mėgsta vertingas dovanas, apskritai dovanas. Turėkite tai galvoje, kai norėsite Jaučiui už ką nors padėkoti. Nors jiems ir sunku tai pripažinti, bet maža dovanėlė yra tikrai geriau už didelį „ačiū“. Be to, šio ženklo atstovai taip pat mėgsta tiesumą, tad bendraudami su jais to, ką norite pasakyti, nevyniokite į vatą – jie vertina tiesią kalbą, nuoširdumą ir „reikalingus“ žmones.

Lengvas kaip vėjas Dvynių atstovas priklauso vyriškiems ženklams. Jam kaip oro gyvenime reikia bendrauti ir nuolat gauti naujos informacijos. Taigi, jei esate įdomus pašnekovas, su Dvyniais sutarti nebus sunku. Taip pat šio ženklo atstovui vis pametėkite naujos informacijos ar žinių, kurių jis dar nėra girdėjęs. Tai lengvos energijos žmonės, kuriuos iš pažiūros sunku supykdyti, su kuriais lengva ir įdomu bendrauti, bet jei norite, kad tai nesikeistų, turite būti jiems įdomūs.

Vandens stichijos ženklas Vėžys yra priskiriamas prie moteriškų ženklų. Jų panašumas su vandeniu labai didelis, nes jie teka ten, kur reikia ir kaip reikia. Tai dažniausiai labai malonūs žmonės, nes sugeba itin puikiai prisitaikyti prie pašnekovų. Pavyzdžiui, matydami, kad pokalbis iš esmės keičia kryptį, nejučiom taip prisitaikys prie pašnekovo, kad tas net nepastebės, kad Vėžys ką tik pakeitė savo nuomonę, nes geba puikiai jausti situaciją ir ją valdyti. Šiems žmonėms labai svarbūs jų namai ir artimi žmonės, tad su jais bendrą kalbą rasite girdami jų artimuosius. O atviras tiesumas jiems labai nepriimtinas – tai turėtų žinoti tie, kurie iškart eina prie reikalo esmės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Chiromantė Lara Adžgauskienė: „Žmogus gali pakeisti savo likimą“

Ugningas ir prie vyriškos energijos ženklų priskiriamas Liūtas labai mėgsta būti dėmesio centre, todėl jei ieškote priėjimo prie šio ženklo žmogaus, galite net visai atvirai jį pagirti. Liūtas bus tuo patenkintas. Be to, šie žmonės yra išdidūs ir dosnūs, tad bendraudami jokiu būdu jų nepažeminkite – tai iškart juos atstums. O nuolat palaikydami juos ir skatindami, sulauksite nemažai jų dosnumo apraiškų.

Mergelės labai darbščios, todėl svarbu gerai įvertinti jų darbą.

Mergelė – Žemės ženklas, priskiriamas prie moteriškų ženklų. Norite gerai sutarti su Mergelėmis, nuoširdžiai domėkitės tuo, ką jos daro, kuo užsiima. Šio ženklo atstovai labai gerai reaguoja į jiems rodomą dėmesį ir atsako tokiu pačiu, o kartais net ir daug didesniu dėmesiu. Mergelės labai darbščios, todėl taip pat svarbu gerai įvertinti ir jų darbą. Visiems anksčiau ar vėliau nepasiseka ar būna prastų dienų, tačiau vienas didžiausių įžeidimų šio ženklo atstovams – pasakyti, kad prastai atliko užduotį.

Bendradarbiavimo ženklas Svarstyklės priskiriamos Oro stichijai ir prie vyriškų Zodiako ženklų. Jų stiprybė – viską daryti drauge su kitais, komandoje jos geba labai gerai prisitaikyti, tačiau tam būtinos ir tam tikros sąlygos, pavyzdžiui, ramybė, harmonija, geras tonas. Visa tai praradusios Svarstyklės sutrinka, nes nemėgsta, kai joms ant galvos nukrenta neplanuoti darbai, kitų problemos ir dėl to kyla stresas. Būkite mandagūs, geranoriški, pernelyg neatviraukite, ir su šio ženklo atstovais puikiai sutarsite.

Skorpionas – Vandens stichijos atstovas, atkaklus ir impulsyvus, be to, psichologiškai giliausias Zodiako ženklas. Jis kapsto giliai ir nemėgsta seklumų, tad jei norite su juo bendrauti itin paviršutiniškai, nieko gero nebus. O jei pernelyg giliai kasite drauge su juo, šio ženklo atstovas gali pagalvoti, kad jūs jo bendramintis ir priimti jus į savo ratą, tarp tų žmonių, kurie neva jam priklauso, nes yra linkęs savintis žmones. Būtent taip Skorpionai priima artimuosius. Ir, paradoksalu, ilgainiui pradeda jų nebevertinti. Žodžiu, palaikyti su jais normaliam bendravimui įprastas ribas gana sudėtinga, bet pasistengus – įmanoma.

Ugnies stichijai priklausantis Šaulys visada domisi naujais horizontais, juos vilioja plačios perspektyvos, todėl supratę, kokia sritis domina Šaulį, ir padėdami gauti dominančios informacijos ar praplėsti jo galimybes, labai pasitarnausite ir pelnysite pagarbą bei susidomėjimą. O atstumsite ir nepritarimo sulauksite neigdami jo idėjas ir nuvertindami plačius užmojus. Nesvarbu, kad tie užmojai pernelyg avantiūriški, o gal net nelabai realūs, tačiau nejaugi jums nemalonu pritarti šio žmogaus svajonei ir leisti jai skleistis?..

Ožiaragis – Žemės stichijos ženklas, kuris mėgsta tikslumą, patikimumą, taip pat planuoti. Turėkite tai galvoje, bendraudami su šio ženklo atstovais. Jiems labai patiks, jei padėsite įgyvendinti jų planus ar kartu juos aptarsite. Tačiau jei jūs išdrįsite tiems planams paprieštarauti ar pasakysite, kad jie nieko verti – nesvarbu, kad tai yra arti tiesos – Ožiaragiai nuo jūsų išdidžiai nusisuks. Tapsite jiems nebeįdomūs, o susigrąžinti pasitikėjimą gali būti labai sunku.

Oro ženklas Vandenis – atradimų meistras, atsakingas už visas didžiąsias reformas. Įkvėpkite jį, ir tapsite jo draugas, tačiau niekada nesakykite, kad jis neteisus. O jei jau norite šio žmogaus mintis nukreipti kita linkme, geriau prisiminkite tuos kartus, kai šis žmogus buvo išties teisus. Tačiau Vandeniai atidūs ir nėra lengvabūdžiai, greitai perpras, kada sakote tiesą, o kada pataikaujate, tad stenkitės būti nuoširdūs. Tai, beje, svarbiausias dalykas bendraujant su šio ženklo atstovu.

Žuvys – Vandens stichijos ir moteriškos energijos ženklas. Jų laki vaizduotė, dėl kurios šie žmonės neretai atrodo tarsi nesuprantantys realaus gyvenimo. Tačiau jų elgesys ir kalba dažnai klaidina, nes Žuvys itin gerai geba tvarkyti savo ir kitų finansus ir netgi vadovauti, mat puikiai jaučia žmones ir perpranta situacijas. Parodykite susidomėjimą jų fantazijomis ir išgyvenimais, kurių jie visada turi, ir pelnysite Žuvų pasitikėjimą. O juokdamiesi iš jų nerealių svajonių, užsitrauksite nemalonę, nes tas svajones jie kažkokiu mistišku būdu geba realizuoti.