Kaip derinti madingiausią sezono spalvą?

Niujorko gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Niujorko gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-26 09:03
AA

Yra spalvų, drabužių, siluetų ir aksesuarų, kuriuos nuėmus nuo podiumo sunku pritaikyti realiam gyvenimui. Ši spalva labai seniai buvo naujausių tendencijų priešakyje, tad jos populiarumas yra gaivus gūsis.

Ryški, šviečianti iš tolo, drąsi raudona – sezono spalva-numylėtinė. Gatvės pamaivos mados savaitėse spindi raudona. Podiumai spindi raudona. Tikra, aitria raudona, vadinama power red. Tačiau aitrioji – ne viena dominuojanti, šalia jos dar 50 raudonos atspalvių: su karmino priemaiša (šalta), su violetine (avietine), su oranžiniais kinoberio atspalviais (dar vadinama kinine raudona), su plytų raudoniu ir panašiai – visais įmanomais niuansais raudonos paletėje. Tad visai nestebina, kad raudona šį sezoną dažnai derinama su savo kompanijos spalvomis: vyno, violetine, rožine, magentos, oranžine.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17, Doina Ciobanu / Vida Press nuotr.

Raudonos deriniams nesvetimos ir kontrastingos spalvos, ypač žydros, kobalto mėliai, geltona. Jei spalvų dėlionė varo paniką, neutralių atspalvių – chaki, pilkų, juodų, baltų ir smėlinių kompanija su raudona turėtų negąsdinti.

Yoyo Cao / Vida Press nuotr.

Tiesa, „Pantone“ 2017 metų spalva – šviežia žalia – nors ir matoma šen bei ten gatvėje ir ant podiumų, ryškesnio atgarsio kol kas nesulaukė (yra vilčių, kad išvysim žaliąjį sezoną gatvėje ir ant podiumų, turint omeny, kad daugumai tendencijų įsibėgėti prireikia 3–5 metų). Kol kas žaliosios vietą užėmusi raudona, o tokią plėšrūnę išstumti bus reikalų.

Bet kaip raudoną derinti? Dažnai galvodamos apie spalvą, manome „man netinka“. Pasitaiko, kad ir netinka – prie veido. Bet greičiausiai tiks toliau nuo veido: sijono, kelnių, batų, rankinių pavidalu.

Paprasčiausias būdas padegustuoti tendenciją – raudoni aulinukai, kurie elektrošoku papurtys ir atgaivins bet kokį garderobą.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Mėgstančioms raštus – raudoni gėlynai, langučiai, taškai, dryžiai – kurie yra dalis sezono „printai nuo galvos iki kojų“ tendencijos.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17, Olivia Palermo / Vida Press nuotr.

Ieškote naujo palto? Vietoj įprasto juodo ar pilko pamėginkite įsileisti spinton raudoną, kuris derės tiek su ryškesnėmis spalvomis, tiek su neutraliais atspalviais.

Candela Novembre / Vida Press nuotr.

Drąsiausioms madistėms – gatvės pamaivų mėgstamiausi, nuo galvos iki kojų raudoni deriniai (vakarui vietoje suknelės – raudonas kostiumas; kasdienai kostiumo kelnės arba švarkas derinami su marškiniais, marškinėliais, džinsais ir kitais įprastais garderobo gyventojais).

Kate Davidson Hudson / Vida Press nuotr.

Raudona rankinė – saugus ir neskausmingas būdas nepraleisti tendencijų.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Kas gali atsispirti raudonai suknelei?

Evangelie Smyrniotaki / Vida Press nuotr.
Madingiausia sezono spalva – raudona (48 nuotr.)
+42