Kaip gražinasi profesionalės? Madonnos vizažistės patarimai

Gina Brooke / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Norite tikėkite, norite ne, ir kosmetikos profesionalių kosmetinėse galima rasti ne tik kosminių technologijų išradimų, bet ir biudžetinių priemonių. Nesibaido jos ir naminių kaukių bei kremų. Pavyzdys – Gina Brooke, kosmetikos ir vizažo specialistė, tarp kurios klienčių yra ir Madonna.

Kasdienis ritualas. Gina dievina anti age kosmetiką su deguonimi „Intraceuticals“. Rytais nupraususi veidą patepa odą dieniniu serumu, paskui –  stipriu drėkinamuoju kremu želė, trečias sluoksnis – kremas su haliurono rūgštimi. Šitaip oda stipriai sudrėkinama, skatinama regeneracija. Parengus odą tokiu būdu nebereikia jokio makiažo pagrindo – galima iškart imtis veido dažymo.  

 

No matter how much makeup I own, I can't seem to resist purchasing more.... #products #makeup #japanese #love #passion

A photo posted by Gina Brooke (@ginabrookebeauty) on


 

Geriausias patarimas. Stenkitės išlaikyti odą šviesią arba naudokite šviesesnę pudrą – taip ji visada atrodys jaunesnė nei įdegusi. Visada dažykitės dienos šviesoje, prie lango, o ne vonioje – tik taip rezultatas bus natūraliausias. 

Makiažas / Vida Press nuotr.

Biudžetinė priemonė. „L'Oréal“ skaistalai „Invisible Lift“ puikiai tonuoja odą ir suteikia odai sveiko skaidrumo. „Maybelline“ tušas „Great Lash“ – jį vertina visos vizažistės. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sukurti padūmavusių akių makiažą? Dešimties žingsnių profesionalų pamoka

Naminis grožio ritualas. Šviesinamoji kaukė su ciberžolėmis, skirta pavargusiai odai. Sumaišykite kelis šaukštelius alyvuogių aliejaus ir šaukštelį ciberžolių, užtepkite ant veido ir palikite 5 min. Kaukė stimuliuoja kraujotaką, gaivina ir šviesina. Po rytinio dušo nepamirškite perplauti veido šaltu vandeniu – jis puikiai uždaro poras. 

Makiažas / Vida Press nuotr.

Trys profesionalės triukai:   

  • Vietoj makiažo pagrindo naudoti maskuoklį su lašu bulgarinių rožių aliejaus. Ant delno viršutinės dalies užlašinti aliejaus, teptuku, kuriuo tepamas pagrindas, pirmiausia brūkštelėti maskuoklį, paskui lengvai sudrėkinti aliejumi ir padengti visą veidą nuo smakro iki pat plaukų augimo linijos. Kitaip nei daugelis vizažisčių, odą Gina grimuoja paskiausiai,  kadangi negali pakęsti nė menkiausio tušo ar šešėlių krislelio, galinčio sugadinti tobulą drobę.  

    TAIP PAT SKAITYKITE: Lūpų priežiūra pagal amžių: ką verta žinoti?
     
  • Atšaldyti drobinę veido kaukę šaldiklyje, ties akimis iškirpti dideles skyles. Kol daromas akių makiažas, kaukė sutraukia poras ir drėkina odą, o grimo likučiai krinta ant audinio, o ne ant odos. Oda parengiama tarsi gavusi puikiausio kremo. Ir nesugaištama nė minutės papildomo laiko. Žinoma, jei jūs dažotės pati, galbūt taip manipuliuoti sudėtinga, tačiau bent penketą minučių skirkite tokiai nemokamai kaukei – ledas ir šaltis daro stebuklus.  
Makiažas / Vida Press nuotr.
  • Akis apvesti ne daugelio moterų pamėgtu baltu pieštuku – jis dažnai atrodo dirbtinai, o neutraliu, geriausiai – odos spalvos. Juo galima paryškinti ir antakių apatinę liniją. Tokios spalvos pieštukas sukuria natūralaus makiažo įspūdį. Jūs ne dažote, jūs tiesiog išryškinate iškiliausius veido bruožus ir žaidžiate pustonių žaidimą. 
Skaitykite daugiau