Kaip puoštis Helovinui siūlo dizaineriai ir įžymybės?

Moteris / Fotolia nuotr.
Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-10-26 12:00
AA

Kasmet Helovino vakarėliuose su džiaugsmu dalyvauja ne tik kino ir muzikos žvaigždės – idėjomis dalijasi net dizaineriai mados savaitėse! Šiai šventei pamažu populiarėjant Lietuvoje, pasižvalgykime į Helovino kostiumų idėjas. Kaip jūs išdrįstumėte pasipuošti?

► Makiažo efektai

Ko tik nesugalvoja išradingieji amerikiečiai ir patyrę filmų kūrėjai bei grimuotojai! Vienas efektingiausių ir šiurpą keliančių triukų – makiažas, imituojantis žaizdas ar net atplyšusią odą. Primena zombių pasaulį, ar ne? Prie tokio įvaizdžio nebereikia ieškoti ir originalaus kostiumo. Įdomiausia, kad pamokymų (anglų k. tutorials), kaip pasidaryti kraupų grimą, nesunkiai rasite internete. Belieka pasirūpinti reikiamomis priemonėmis!

Grimas / Scanpix nuotr.

 

► Mistiškas skeletas

Balta it kreida nupudruota veido oda, flomasteriu ar juodu rašikliu nupiešti kaulų kontūrai, paslapties suteikiantis meksikietiškas gėlių vainikėlis – tokį įvaizdį mielai renkasi žinomos aktorės. Štai, pavyzdžiui, Hilary Duff pernai nepatingėjo paplušėti ir per Helovino vakarėlį virto romantiška giltine. Tokiu sukurtu įvaizdžiu ji pasidalijo su savo Twitter paskyros gerbėjais.

Grimas / Scanpix nuotr.

► Sveiki, aš – Trečiadienė Adams!

Ar pamenate nuotaikingą filmą apie Adamsų šeimynėlę? Keistuoliai, atsiskyrėliai ir visuomenę gąsdinę žmonės televizijos ekrane tapo ne tik vaikų, bet ir jų tėvelių numylėtiniais. Helovinui galite pasipuošti kaip Trečiadienė, išbalusi Adamsų dukrelė, susipynusi į dvi kaseles (ta proga net galite pasitamsinti plaukus nuplaunamais dažais!) ir susiradusi juodą suknelę su krakmolyta apykakle. Ar atpažįstate aktorę Christiną Ricci nuotraukoje kairėje? Tik pažiūrėkite, kokia gražuolė išaugo iš paniurusią Trečiadienę suvaidinusios mergaitės!

Grimas / Scanpix nuotr.

 

► Bohemiška aktorė

Dainininkė Lady Gaga nieko nebestebina šokiruojančiais savo įvaizdžiais. Tiesą sakant, kasdieninis jos stilius ir taip primena nesibaigiantį Helovino paradą. Tačiau ši nuotrauka, kuria ji pasidalijo su savo gerbėjais, – tai dar viena puiki aprangos idėja. Pastaruoju metu grįžta „kino ikonos“ personažas: nubalinti plaukai, idealiai, kone lėliškai paryškinti veido bruožai, gepardo ar kito laukinio gyvūno kailio raštu marginti kailinukai ir šunelis rankose... Nieko baisaus ir „pabaisiško“, bet puiki alternatyva estetėms ar eksperimentuotojoms. Kada gi daugiau, jei ne per persirengimo vakarėlį smagiau keisti įvaizdį ir žaisti su savo išvaizda?

Grimas / Scanpix nuotr.

► Superherojų šeimynėlė

Aktorė Jessica Alba pernai nusprendė švęsti Heloviną su šeima. Tik įsivaizduokite, koks džiaugsmas turėjo būti jos atžaloms, išvydusioms tėvus, pasipuošusius stebuklingas galias vaizduojančiais herojų kostiumais? Jei turite mažamečių vaikų, toks šeimyninis persirengimas gali tapti visai smagia tradicija.

Grimas / Scanpix nuotr.

► Keistoji šeimyna

Jei norite ko nors nepamirštamo, išsirinkite su sutuoktiniu keisčiausius ir visai nesuderinamus kostiumus! 2011 m. aktorė ir dainininkė Jessica Simpson, laukdamasi naujagimio, Helovino vakarėliui pasiryžo tapti mumija, o štai Ericas Johnsonas – tarsi iš istorinės nuotraukos atgijusiu krepšininku su šmaikščiomis trumpikėmis. Vietoj krepšinio kamuolio jis pasičiupo moliūgą, o porą lydintis augintinis tik sustiprino keistumo įspūdį.

Grimas / Scanpix nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

► Patrakusi balerina

Grimas / Scanpix nuotr.

Dizainerės Betsey Johnson kūryba – toli gražu ne kiekvieno skoniui. Ryškios, akį rėžiančios spalvos ir raštai, nesuprantami deriniai, pavyzdžiui, kelnaitės, užmaukšlintos ant tamprių, arba ryškiai rožinis triko ant dar ryškesnių kelnių... Tačiau ji stabiliai įsitvirtinusi mados pasaulyje ir sėkmingai sukasi versle. Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, bet jei jūsų stilius santūrus, pasidomėkite šios moters kūryba. Galbūt per Heloviną metas paišdykauti?

► Pabėgėlė

Būti patrakusiai galima ir kitaip. Suvaidinkite iš slaugos namų pabėgusią moterį! Tramdomieji marškiniai (turėtų pakakti net senos paklodės), padūmavusių akių makiažas, paryškinsiantis „beprotišką“ žvilgsnį, suvelti plaukai – ir jūs jau pasiruošusi šventei!  Dar pridėkite šlepetes ar nudrengtus sportinius batelius, „nubėgusius“ lūpų dažus ir, žinoma, nepamirškite nusifotografuoti!

Grimas / Scanpix nuotr.

 

► Nežemiškas grožis

Ateivių invazija per dvasių šventę? Galima ir taip! Nepamirškite neoninių makiažo spalvų ir keistos formos akinių. Be to, galite pasiskolyti dizainerio Jeremy Scotto idėją ir ant marškinėlių užsirašyti „Žemė užknisa“. Garantuojame, kad daug pastangų nereikalaujantis kostiumas nesunkiai taps vakaro pažiba!

Grimas / Scanpix nuotr.