Kaip Irena Starošaitė vos nemirė laikydamasi dietos, o Dileta Meškaitė susirgo anoreksija

Irena Starošaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Irena Starošaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-27 16:33
AA

Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta laida „Valanda su Rūta“. Jau kitą savaitę, sekmadienį, rugpjūčio 9-ąją, vasarinė „Valandos su Rūta“ studija pražys rekordine gėlių jūra, o laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių.

Laidos palies pačias įvairiausias emocijas ir atsakys į netikėčiausius klausimus: kodėl Andriui Mamontovui išvyka į Šiaurės Korėją yra labiausiai pribloškusi kelionė, kur nuveda meilė ir kokius gyvenimo pokyčius ji lemia.

„Valanda su Rūta. Vasara“  pradės nuo amžinos lieknėjimo temos: kaip jie tai padarė? Labiausiai priblokšiantis pašnekovas – žinomų Vilniaus restoranų savininkas Olegas Vasinas, per pustrečių metų nuo savo rekordinio 150 kilogramų svorio atsikratęs 60 kilogramų, nes, kaip jis pats sako, baimė numirti jam atėmė apetitą.

Studijoje jis pademonstruos savo drabužius, į kuriuos dabar sutilptų kartu su laidoje dalyvavusia dainininke Dileta Meškaite. Kaip Olgas rado jėgų sulieknėti, vadovaudamas restoranams ir kasdien gundomas skaniu maistu?

Dileta Meškaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Savo ruožtu atlikėja Dileta Meškaitė atskleis, ko niekada negalima daryti, kad būtum lieknas. Tai – nevalgyti nieko. Badaudama Dileta susirgo anoreksija ir vos išsikapstė. O ką ji dabar daro, kad taip gražiai atrodo? Žiūrovai nustebs sužinoję, kaip už viršsvorį Žilvinas Žvagulis nubraukė Irenai Starošaitei honorarą, o ši ėmėsi laikytis drastiškos dietos ir vos nemirė.

Dar viena „Valandos su Rūta. Vasara“ tema - apie tėvus ir žinomus jų vaikus. Kaip gyvena tie, kurių vaikai yra nuolat stebimi? Pirmą kartą viešai Roko Žilinsko mama studijoje Rūtai Mikelkevičiūtei papasakos, kaip išgyveno savo sūnaus pakilimus ir nuopuolius.

Amžina vasaros tema – vestuvės. Vestuvinėje „Valandoje su Rūta“ dalyvaus ir ką tik susituokę, ir kurį laiką santuokoje gyvenantys žmonės, studijoje svečiuosis aktorius Ramūnas Šimukauskas, prodiuserio Rolando Skaisgirio žmona Vaida Skaisgirė, ir vestuves savaitgalį atšokusi Liepa Mondeikaitė. Rūta klaus: ar vestuvės dar vis neišėjo iš mados ir kur nuveda meilė?

„Valanda su Rūta. Vasara“ – jau nuo rugpjūčio 9-osios, sekmadieniais 20.30 per LNK.