Kaip nuvalyti makiažą be makiažo valiklio ar pienelio?

Avokado griežinėliai gali sumažinti paakių patinimus / Vida Press nuotr.
Avokado griežinėliai gali sumažinti paakių patinimus / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-06-01 09:25
AA

Kiekvienai mūsų yra pasitaikę, kad atėjus vakarui ir prisiruošus nusivalyti makiažą, paaiškėja, kad baigėsi pienelis ar makiažo valiklis. Jei dar galima mėginti toniku ar vandeniu nuvalyti pudrą, nuvalyti blakstienų tušą ar skystų akių kontūrą daug sudėtingiau. Nieko baisaus – jūsų namuose tikrai bus kažkas iš žemiau išvardytų natūralių produktų, kurie nesunkiai nuvalys makiažą.

Alijošius

Jei jūsų oda riebi, žalios šio augalo sultys, turtingos mineralų, vitaminų ir amino rūgščių, gali gerai nuvalyti makiažą ir nepalikti nemalonaus riebumo pojūčio, koks jaučiamas, jei veidas valomas su aliejinio pagrindo makiažo valikliu. Atvirkščiai – nuvalius alijošiumi (alaviju) veidą, išlieka malonus gaivinantis pojūtis, alijošius gali panaikinti veido raudonį ar pabrinkimą, jo sultys pasižymi veidą jauninančiomis savybėmis.

Kokosų aliejus

Kaip jau esame rašę ir pačios tikriausiai atradote, kokosų aliejus pasižymi daugeliu naudingų savybių ir panaudojimo būdų. Vienas iš jų – makiažo (pudros, skaistalų, blakstienų tušo, akių šešėlių ar pieštuko) valymas.

Kokosų aliejumi labai paprasta naudotis – užpilkite arba užtepkite (priklausomai nuo konsistencijos) ant vatos tamponėlio ir nuvalykite makiažą. Nuvalius juo odą, ji būna sudrėkinta ir maloniai kvepia.

Kokosų aliejus / Vida Press nuotr.

Avokadas

Avokadas ne tik skanus, bet ir gali nuvalyti blakstienų tušą ir akių šešėlius ar akių pieštuką. Patrinkite vatos tamponėliu į avokado minkštimą (avokadas turi būti gerai prinokęs) ir įsitikinsite, kad nuvalyti akių makiažą juo nesunku. Jis taip pat gali pamaitinti pavargusius, papilkėjusius paakius – avokado košele galite patepti po akimis ir palaikyti keletą minučių. Avokadas turtingas omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų A, D ir E.

Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus taip pat gali gerai nuvalyti makiažą ir yra tinkamas sausesnės odos savininkėms. Jis riebus, todėl gali puikiai sudrėkinti sausą odą, tačiau riebiai odai nerekomenduotume. Jai rinkitės alijošiaus (alavijo) sultis.

Kokosų aliejus / Vida Press nuotr.

Pienas

Gal nuskambės netikėtai, bet galimas ir toks variantas, ypač jei turite jautresnę odą. Nors pieno produktų kai kurie žmonės netoleruoja, naudojant juos išoriškai neturėtų kilti alerginių reakcijų. Pieno sudėtyje yra vandens, riebalų ir baltymų – tokia sudėtis gali nuvalyti makiažą ir nuraminti jautrią odą, ją sudrėkinti. Panašus gali būti natūralaus jogurto poveikis.

Simondsijų (jojobos) aliejus

Simondsijų ekstraktas pasižymi drėkinančiomis, glotninančiomis savybėmis ir tinka valyti net spuoguotai veido odai – jo sudėtis tokia, kad neužkemša porų. Simondsijų aliejumi galima valyti akis – jis nuvalys ir vandeniui atsparų blakstienų tušą.