Kaip pakviesti jį į pasimatymą?

Draugai kavinėje / Vida Press nuotr.
Draugai kavinėje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-29 19:34
AA

Nors tradiciškai į pirmąjį pasimatymą kviečia vyrai, šiandien lyčių santykiuose tokia sumaištis, kad vyrai jau ne visada ryžtasi žengti pirmąjį žingsnį. Jie bijo būti atstumti ir prieš pakviesdami kad ir išgerti kavos, stengiasi nuspėti, ar į akį kritusios merginos atsakymas bus teigiamas.

Tačiau būna ir tokių situacijų, kai vyrai, kuriuos augino griežtos mamos ar kurie turėjo santykių su valdingomis moterimis, tiesiog nemoka rodyti iniciatyvos. Ir kaip tokį vyrą paskatinti ryžtis pakviesti į pasimatymą ar tai padaryti pačiai? Ir, žinoma, nesudaryti įspūdžio, kad jis yra „medžiojamas“?

Nukreipkite pokalbį. Žinoma, galima meiliai šypsotis ir tiesmukai išberti: „Gal šiandien vakare einame kur nors?“ Bet tikėtina, kad reta išdrįs taip drąsiai išsakyti savo norus. Juk kur kas maloniai išgirsti tuos žodžius iš jo lūpų?

Galite rutulioti pokalbį apie savo pomėgius, vakaro planus, užsimindama, kad nesate nieko suplanavusi. Daugumai vyrų tai bus aiškus ir pakankamas signalas, kad dabar jo eilė pateikti konkretų pasiūlymą. Jis nieko nesupranta ir kalbą kreipia kita linkme? Nebūkite naivios, vadinasi, jis iš tiesų turi kitų planų, į kurį pasimatymas su jumis, deja, neįtraukiamas.

Būna situacijų, kai vyrai, kuriuos augino griežtos mamos ar kurie turėjo santykių su valdingomis moterimis, nemoka rodyti iniciatyvos.

Suraskite progą. Jei jus ir simpatijos objektą sieja darbiniai, mokslo ar kitokie ryšiai, verta palaukti progos ir pasiūlyti dalyvauti kokiame nors oficialiame renginyje. Tokiu atveju abu turėsite erdvės galimam „atsitraukimui“, juk formaliai susitikimo tikslas nėra pasimatymas! Tai tinka ir norint žengti pirmą žingsnį iš virtualaus į tikrą bendravimą.

Galbūt socialiniame tinkle paskelbta apie kokį nors renginį, kuris būtų įdomus abiem? Tokiu atveju abi pusės ne taip jaudinasi ir drąsiau sako „taip“ – bent jau pirmam susitikimui.

Paprašykite draugų pagalbos. Prašyti draugų pagalbos, kad padėtų susirasti vyrą? Tai atrodo taip senamadiška! Tačiau faktas, kad taip susipažįsta nemažai porų nuo neatmenamų laikų, turėtų kiek išblaškyti išankstinį skepsį. Juk draugų šventė ar vakarėlis yra puiki, neutrali erdvė, kurioje pažintis gali užsimegzti be jokių įsipreigojimų ją tęsti. Kita vertus, jei įsižiebia abipusė simpatija, bendrauti irgi bus paprasčiau – bent jau turėsite bendrų pažįstamų.

Įvertinkite savo kūno kalbą. Dažnai vyrai nedrįsta ne tik kur nors pakviesti patinkančios moters, bet ir ištarti ant liežuvio galo besisukančio komplimento tik todėl, kad visa moters povyza byloja: „nesiartink“. Sukryžiuotos rankos, suraukti antakiai, nuleista galva – ženklai, kad žmogus bendrauti nenusiteikęs. Ir – priešingai, drąsus akių kontaktas, kiek atlošti pečiai, nuoširdi šypsena sušildo net ir nejaukiausią atmosferą.

Tiesiog pakvieskite! „Gal galėčiau tave pakviesti...“, „Ar norėtum su manimi nueit...“ – tai paprasti, bet konkretūs pasiūlymai, kuriuos bet koks vyras supras būtent taip, kaip tikitės.

Juk jie irgi pavargsta nuo įvairių užuominų, spėlionių ar būtinybės gražbyliauti. Moteris, kuri nesimaivydama sako tai, ką galvoja, gali būti gerokai patraukliau ir žaviau nei koketiškas akių vartymas.