Kaip panaudoti skarelę? Riškite visur!

Skarelės panaudojimo būdai / Vida Press nuotr.
Skarelės panaudojimo būdai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-07-14 08:45
AA

Kai pernai pasirodė „Chloe“ mados namų kolekcija su įspūdingomis aplink kaklą keliskart apjuostomis siauromis skarelėmis, o „Roberto Cavalli“ šį aksesuarą pateikė pusantro metro ilgio ir paliktą kabėti laisvai, tapo aišku: šio aksesuaro mes nepelnytai neįvertinome. Bet pasitaisyti juk nevėlu. Tad kaip galima panaudoti skarelę?

Pasitelkti fantaziją ir mokytis iš geriausių. Stiliaus ikona Olivia Palermo skareles įvairiausiais būdais panaudojo ir prieš joms tampant trendu, tad inspiracijų albumą buvo galima paruošti vien iš jos repertuaro.

Olivia riša skarelėmis ne tik kaklą (o ir daro tai kokia keliolika būdų!), bet ir apjuosia jomis mini rankinės rankeną ar tiesiog užriša kaspiną ant rankenos.

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.

Skarele galima apsijuosti galvą (prisiminkite dainininkę Amy Winehouse ar aktorę Brigitte Bardot), susirišti plaukus – kasą, uodegą arba apvynioti kuodą.

Dar vienas, Lietuvoje dar nepakankamai išnaudotas, variantas – apjuosti skarele riešą kaip apyrankę. Jei skarelė trumpa, užteks aprišti ja riešą, o jei ilgesnė – apvynioti keliskart ir palikti galus kaip kaspiną. Jei turite didelį žiedą – perverkite skarelę per jį – taip atrodys dar įspūdingiau.

Paplūdimio ar galvos skara, užrišta ant paplūdimio krepšio – įprasta, bet vis dar gražu!

Patogiau varijuoti su labai siauromis ilgomis skarelėmis – tokių galima įsigyti internete ir butikuose arba pasisiūti pačioms, o jei turite gražią keturkampę skarelę, lenkite įstrižai kaip trikampį ir vyniokite – tuomet ji bus ilgesnė.

Jei skarelė siaura ir ilga, galite ją panaudoti kaip diržą ir apsijuosti liemenį – pabrėžtas juosmuo dabar labai madinga.

Caroline Daur / Vida Press nuotr.

O geriausia, kad skarelė, net jei ji marga, natūralaus šilko, dera prie visokio stiliaus – nuo klasikinio iki athleisure. Tad – pirmyn!

Skarelės panaudojimo būdai (27 nuotr.)
+21