Kaip sumažinti celiulitą namų sąlygomis? Pataria specialistė

Sporto trenerė Raimonda Balsė
Sporto trenerė Raimonda Balsė
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-11-11 10:20
AA

Celiulitas – dažną moterį varginanti estetinė problema, kuri neretai sukelia nepilnavertiškumo, gėdos, savivertės trūkumo jausmus. Ne paslaptis, kad moterys gražiausios tada, kai pasitiki savimi, spinduliuoja užtikrintumu ir meile sau, taigi kaip kovoti su celiulitu, kuris trukdo mėgautis minėtomis savybėmis? Pradėkite nuo paprasčiausių dalykų namuose ir, tikėtina, maloniai nustebsite.

Kalbant apie kovą su celiulitu dažnai moteriai nusvyra rankos – pagalvojus apie brangias ilgas procedūras ar panašius dalykus, noras kažko imtis neretai išgaruoja akimirksniu. Tačiau jeigu pradėtumėte nuo kelių nesudėtingų dalykų ir pajustumėte progresą, tikėtina, kad nebepasiduosite.  

Galite pradėti nuo kelių paprastų dalykų, kuriuos atliksite tiesiog namuose. 

„Šiais laikais sportas yra labiau iš sveikatinimosi pusės, ne vien tik dėl grožio, bet mano nuomone, tie du dalykai – tiek sveikata, tiek mūsų išorė tarpusavyje yra smarkiai susiję. Dažniausiai, žinoma, moterys pradeda sportuoti kai jau priauga papildomų kilogramų, ar kai jau yra kažkuo nepatenkintos… Celiulitas taip pat gali prasidėti nuo to, kai mes tuos keletą kilogramų priaugame. Tam priaugimui yra daugybė priežasčių – ir amžius, ir stresas, ir gyvenimo būdas, o gal ir viskas viename. 

Šiais laikais yra priemonių kovai su kūno netobulumais ir aš pasisakau už jas, nes kartais vien tik sporto neužtenka. Kiek metų dirbu su moterimis, visada sakau, kad realiai tik sporto nepakanka. Jei sportuojame 2-3 kartus per savaitę, o paskui vėl valgome ir geriame bet ką, neišsimiegame, stresuojame... Turi būti pasitelkiama ir sveika mityba, ir tos papildomos priemonės.

Žinoma, čia dar ir amžiaus klausimas, kai suvoki, kad galbūt norint patobulinti kūną jau reikia ne tik sporto specialistų pagalbos. Mano nuomone, geriausias rezultatas pasiekiamas tada, kai į pagalbą pasitelkiamas visas kompleksas – sportas, kūno aliejai, net masažai“, – pataria sporto trenerė Raimonda Balsė.

Sporto trenerė Raimonda Balsė

Trenerė dalijasi keliais nesudėtingais pratimais, kuriuos lengvai atliksite namuose, stebėdama video pamoką. Keturi trenerės pratimai skirti būtent sėdmenims, kurie padeda kovoje su celiulitu.

Žiūrėkite video pamoką:

Nepamirškite, kad geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai veikiate kompleksiškai – sportą derinkite su odos priežiūros priemonėmis, kurios „nėra draugiškos“ celiulitui. Trenerė rekomenduoja savo naujausią atradimą – „Cocosolis ANTI-CELLULITE“ kūno aliejų, kuris padeda kovoti su celiulitu, dailina kūno linijas, skatina detoksikaciją. Greitai ir giliai įsigeria į odą, puikiai tinka kasdieniniam naudojimui net ir pačioms aktyviausioms moterims.

Patentuotoje formulėje yra organinio šalto spaudimo mėlynių aliejaus: tai galingas antioksidantas, kuris sustiprina ląstelių funkciją, sutraukia kontūrą, optimizuoja odos atsinaujinimo ir medžiagų apykaitos procesus, drėkina. Sudarytas iš 100 % natūralių ingredientų, tokių kaip kokosų, jojobos, saulėgražų, mėlynių, vynmedžio, kavamedžio aliejų ir natūralaus vitamino E.

„Šis aliejus pasirūpins jūsų oda, padės pasiekti geresnių rezutatų kovoje su celiulitu. Derinkite sportą ir išties efektyvią priemonę – taip paprastai namų sąlygomis galite pagerinti odos būkle ir džiaugtis tobulesne išvaizda“, – šypteli specialistė.