Ištvanas Kvikas, kaip tikras romas, „Lietuvos balse“ dainos žodžius būrė iš delno

Ištvanas Kvikas / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visi LNK televizijos žiūrovai jau žino, ką veiks šio šeštadienio vakarą – lygiai 19.00 val. eteryje startuos laukiamiausias ir kokybiškiausias muzikos projektas šalyje – „Lietuvos balsas“. Čia bus visko – geros gyvai atliekamos muzikos, dalyvių ir mokytojų ašarų, adrenalino, džiaugsmo ir liūdesio akimirkų. Bus daug jaudulio, kuris sukausto kojas ir virpina balsą – ir ne tik scenos naujokams, bet ir žinomiems atlikėjams.

Vienas jų – romų kilmės „Lietuvos balso“ dalyvis Ištvanas Kvik. Norėdamas sužavėti projekto mokytojus ir visus žiūrovus, Ištvanas scenoje uždainavo eurovizinį Donato Montvydo hitą „Nenuleisk akių“. Nors dainuodamas jis nuolat šypsojosi, garsaus romo jaudulį išdavė nuolatinis dirsčiojimas į delną, kur Ištvanas buvo susirašęs pagrindines dainos frazes. Galbūt jis bijojo nuvilti tikrąjį dainos autorių – „Lietuvos balso“ mokytojo kėdėje įsitaisiusį D. Montvydą?

„Su keliais dalyviais sėdėjome užkulisiuose ir laukėme savo eilės. Artėjant pasirodymui pradėjau vis labiau jaudintis... Nutariau, kad ant delno reikia užsirašyti dainos žodžius – juk pamiršti nevalia!“ – su šypsena „Lietuvos balso“ Aklųjų perklausų filmavimą prisimena dalyvis I. Kvik. 

Muzikinio projekto dalyvis įsitikinęs, kad įsiminti dainų tekstus sudėtinga ne tik jam, bet ir daugumai kitų dainininkų. 

„Dainuojant koncertuose žodžiai patys „išeina“ – gi žinai, kad minia žmonių susirinko paklausyti būtent tavęs, nesinorėtų jų nuvilti. Laimei, viskas baigėsi kur kas geriau, nei galėjau tikėtis...“ – intriguoja I. Kvik, kurio pasirodymas „Lietuvos balse“ jau šį šeštadienį.

Paklaustas, ar laukia savo debiuto muzikiniame projekte, I. Kvik juokiasi – šeštadienis suplanuotas dar prieš mėnesį. Drauge stebėti laukiamiausią LNK premjerą jis pakvietė ir  publikos numylėtinį Radžį. LNK muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Radži yra geras Ištvano draugas ir ištikimas palaikymo komandos narys.

Laukiamiausia rudens sezono premjera – kokybiškiausias muzikinis LNK projektas „Lietuvos balsas“ – eteryje jau šį šeštadienį, rugsėjo 7-ąją, 19.00 val. Įsijunkite!

Skaitykite daugiau