Kakė Makė pakvietė į pižamų vakarėlį: VIP premjeroje – J.Morkūnas ir K.Meschino su dukromis

Spektaklio vaikams „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ premjeros svečiai / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Lapkričio 25 d. „Domino“ teatrą užplūdo visa minia besišypsančių tėvelių su vaikais, o džiūgauti tikrai buvo verta – pristatytas ilgai lauktas antrasis teatro spektaklis su mylima vaikų heroje – „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“. Teatras pakvietė pasisvečiuoti žaismingame nuotykių, muzikos ir spalvų pasaulyje, kuriam neatsispyrė ir žinomos šeimos.

Penktadienio vakaras ir nuotaikingas spektaklis „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ tapo tikra švente mažiesiems teatro gerbėjams ir jų tėvams.

VIP premjeroje pasirodė ir daug garsių tėvų su atžalomis: Karolina Meschino, Jogaila Morkūnas, Liucina Rimgailė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Anžela Adamovič-Gečienė, Augustė Vedrickaitė, Erika Purauskytė, Inga Žuolytė.

Fotogalerija:

Spektaklio vaikams „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ premjeros svečiai (22 nuotr.)
+16

Generalinėje repeticijoje dalyvavo dainininkų pora Renata ir Deividas Norvilai bei kulinarinių laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson su vaikais.

Spektaklio režisierė ir inscenizacijos autorė Virginija Kuklytė „Domino“ teatre kuria jau antrąjį spektaklį Kakės Makės gerbėjams. Pirmasis – „Kakė Makė ir atversta knyga“ – rodomas ne pirmus metus, tačiau vis dar labai populiarus.

Beata Nicholson su sūnumi / „Domino“ teatro nuotr.

„Su „Kake Make“ dirbu jau dešimt metų. Pati labai nemėgstu infantilių spektaklių, todėl mano siekiamybė – sukurti kokybišką pramogą šiuolaikiškiems vaikams, kuriuos žavėtų gera muzika, humoras ir nuoširdumas. Spektaklio kūrimo procesas nuo pirminės idėjos iki premjeros užtrunka daugiau nei pusę metų. Komandoje dirba keliasdešimt žmonių, turinčių vienintelį tikslą – sukurti kuo geresnį rezultatą. O kaip žaviuosi mūsų aktorių komanda, kaip jie stengiasi kuo žaismingiau atskleisti savo personažus!

Nuostabų jaukumo jausmą sukuria ir tai, kad visi personažų kostiumai – rankų darbo. Tik pagalvokite, siekdama kuo autentiškiau atkurti knygelių iliustracijas, mūsų siuvėja prie spektaklio personažo Senelės suknelių rankomis prisiuvo net du šimtus gėlyčių!”, – kūrybinėmis paslaptimis dalijosi spektaklio režisierė.

Spektaklio „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ generalinė repeticija / „Domino“ teatro nuotr.

Spektaklis vaikams sukurtas net pagal keturias populiarias Linos Žutautės knygas: „Kakė Makė ir magiška kelionė“, „Kakė Makė ir draugystės šluota“, „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“ bei „Netvarkos nykštukas ir netikėtas svečias“.

Visi spektaklio personažai – Kakė Makė, Tėtis, Senelė, Katinas Piratas, Mucis, Ragana, Monstrai, Netvarkos Nykštukas bei visiškai naujas, dar niekam nematytas personažas mergaitė Nekornelija – dainavo gyvai.

„Kiekviena šeima atpažino kasdieninę pietų miegelio situaciją, kuri spektaklyje išaugo į patį linksmiausią pižamų vakarėlį! Kelionė buvo kupina dainų, burtų, žaidimų ir muilo burbulų. Kakė Makė mane pačią žavi tuo, kad yra labai paprasta ir vaikiška. Ji neturi jokių stebuklingų galių, tačiau jos žaismingumas ir fantazija priverčia prisiminti, kad svarbu vaikams kurti ir atrasti vis ką nors nauja. Kakės Makės pasaulis yra kupinas laisvės skleistis vaikų kūrybai“, – šypsosi V.Kuklytė.

Režisierė Virginija Kuklytė / „Domino“ teatro nuotr.

Po premjeros Vilniuje, spektaklis „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ aplankys ir kitų miestų vaikus: gerą nuotaiką ir šiltas emocijas DOMINO teatras pristatys į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę, Anykščius, Jonavą, Šakius, Alytų, Tauragę, Šilutę, Mažeikius, Telšius, Uteną.

Fotogalerija:

Spektaklio „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ generalinė repeticija (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau