Kalbos pasitvirtino: „Šok su žvaigžde“ nugalėtojai Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis – pora

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / E.Blaževič ir asmeninio albumo nuotr.
Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / E.Blaževič ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-15 13:21
AA

Meilė gali užklupti įvairiausiose vietose, taip pat ir televizijoje. Prieš daugiau nei pusmetį šou „Šok su žvaigžde“ laimėję dainininkė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir šokėjas Justas Girdvainis pora buvo ne tik ant parketo – ja tapo ir gyvenime. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino KaYra.

Kalbos apie Kristinos ir Justo romantiškus santykius pradėjo sklisti dar jiems dalyvaujant projekte „Šok su žvaigžde“, tačiau pora tokius gandus neigė.

Visgi šias kalbas rugpjūčio 15-ąją patvirtino K.Radžiukynaitės-KaYros socialiniame tinkle „Instagram“ paviešinta nuotrauka, kurioje – romantiškas bučinys.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su K.Radžiukynaite-KaYra, ji patvirtino, kad jiedu su Justu – pora, tačiau plačiau komentuoti atsisakė. 

„Tai labai asmeniškas dalykas, kurį norime pasilikti sau. Žinoma, slėpti nėra prasmės, o to ir nedarome. Manau, kad ir taip viskas akivaizdu“, – Žmonės.lt sakė ji. 

K.Radžiukynaitės ir J.Girdvainio draugystė užsimezgė laidos „Šok su žvaigžde metu, praėjusių metų rudenį. Romantiškiausia „Šok su žvaigžde“ pora praminti KaYra ir Justas dar laidos metu ne kartą sulaukė klausimų apie judviejų santykius. Vis dėlto Kristina šį klausimą atsakydavo trumpai: „Klausimai, susiję su mūsų asmeniniu gyvenimu ir jo sprendimais labai išbalansuoja, nes siekiu, kad žiūrovai ir klausytojai pirmiausia vertintų mano kūrybą, klausytųsi mano muzikos.“

Kalbos apie poros jausmus dar garsiau pradėjo sklisti šių metų gegužę, KaYrai pristačius dainos „Tu“ vaizdo klipą. Jame nusifilmavo ir jos šokių partneris J.Girdvainis. Simboliška – vaizdo klipas buvo filmuojamas Kristinos tėčio gimtinėje, ten, kur jos tėvai susipažino ir pamilo vienas kitą.

„Man tai labai simboliška. Tiesa, aš ten vasaromis irgi šaligatvius dviračiu šlifuodavau ir su draugais lakstydavau. Labai brangus šis kraštas. Klipo metu aplankėme ir mano senelius, kurie vaišino šaltibarščiais, apkepu ir mano komandai pasakojo istorijas apie mano vaikystę“, – tąkart pasakojo KaYra.

K.Radžiukynaitė tuomet prisipažino, jog jos seneliai nudžiugo tarp komandos narių pamatę ir J.Girdvainį.

„Mes su Justu jau šokių projekte atradom labai stiprų tarpusavio ryšį ir bendraujam toliau. Man patinka, kad sutampa mūsų kūrybinės bangos ir šiame klipe aš pamačiau jį labai lengvai. Jau šokių projekto metu kalbėjomės, kad būtinai dar ką nors kartu sukursim. Tai yra vienas iš mūsų projektų, bet manau, kad žmonės pamatys ir daugiau mūsų šokių. Galima sakyti, kad scenos partneriais tapome šokių projekte, bet po pusmečio, kupino šokių, ir toliau išlikome scenos partneriais ir artimais draugais“, – apie pasirinkimą dainos „Tu“ klipe įsiamžinti su J.Girdvainiu komentavo atlikėja.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis (21 nuotr.)
+15