Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę

Lino Adomaičio koncertas Sostinės dienose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Lino Adomaičio koncertas Sostinės dienose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-12-11 08:30
AA

Lyg ką tik praskridusio angelo plunksnomis nuklota Kauno rotušė ir 20 metrų aukščio žaliaskarė laukia Kalėdų stebuklo ieškančių miesto gyventojų ir svečių. Šiemet patirti nepaprastą Kalėdų atmosferą gali kiekvienas – telekomunikacijų bendrovės „Telia“ kvietimu Kauno šventinį simbolį įgarsinęs žinomas Lietuvos dainininkas Linas Adomaitis balsu kviečia patirti tai, ko negali pamatyti akys.

Mėgautis nepaprastu grožiu

„Kalėdos – tai pati jaukiausia šventė metuose, nes ji simbolizuoja šeimą. Per Kalėdas prisimename daugiau nei dviejų tūkstančių metų senumo istoriją apie begalinę Dievo meilę. Būtent tada Dievas dovanojo žmonėms didžiausią dovaną – matyti širdimi. Per Kalėdas mūsų namuose visuomet skamba sakralinių giesmių vinilinė plokštelė, kurią prisimenu dar nuo pat vaikystės“, – mintimis apie gražiausią metų šventę dalijasi L.Adomaitis.

Kauno Kalėdų eglę įgarsinęs dainininkas žavisi šiuo projektu ir tikina, kad taip regos negalią turintys žmonės gali mėgautis nepaprastu grožiu, kurį balso pagalba atkuria galvoje gimstantys vaizdiniai.

Kauno eglė / Telia nuotr.

„Mano mylimiausias atlikėjas – Stevie Wonderis, kuris yra neregys praktiškai nuo pat gimimo. Visgi jo sukurtos minčių vizijos padeda pamatyti daugiau nei žvelgtum akimis, toliau nei nuveda muzika ir giliau už vandenyno dugną. Esu įsitikinęs, kad regėjimo negalią turintys pasimėgaus nuostabiais žaliaskarių vaizdais, pajaus šventinę aplinką ir visi būsime bendroje kalėdinėje dvasioje“, – sako L.Adomaitis.

Gal ir patys būsime geresni?

L.Adomaitis kasmet džiaugiasi Kauno žaliaskare, o šiemet jis vertina ir tai, kad eglė pasižymi Kalėdoms būdingu sakralumu.

„Juk angelo paliktos plunksnos – tai gėrio simbolis. Jei jau angelas aplankė mūsų miestą, turime vilties, kad ir patys būsime geresni. Angelo globa dar niekam nepakenkė ir ji šiandien mums visiems yra tokia reikalinga“, – kalba dainininkas.

Penkių didžiausių Lietuvos miestų žaliaskarių įgarsinimas – „Telia“ kalėdinės kampanijos dalis, pirmą kartą kviečianti žmones su regėjimo negalia patirti eglučių grožį ir įsitraukti į mėgstamiausiųjų rinkimus.