Kalėdinę mugę Prezidentūros kieme vainikavo nuotaikingas koncertas

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis  / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-08 17:05
AA

Sekmadienio popietę Prezidentūros kieme Vilniuje vyko tradicinė kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugė. Ją vainikavo čia pat nuskambėjęs šventinis koncertas, kurio metu šventine nuotaika su mugės lankytojais dalinosi žinomi šalies dainininkai.

Į kalėdišką sceną koncerto metu lipo Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, Šorena Džaniašvili, Girmantė Vaitkutė, Julija Jegorova, Edgaras Lubys-Feral ir kiti. Jie susirinkusiai publikai dovanojo gražiausias savo dainas ir šiltas emocijas bei linkėjimus. 

Jaukių švenčių, šiltų emocijų, žmogiškumo keliems šimtams publikos gretose stovėjusių klausytojų linkėjo dainininkai. Kiekvienas iš jų scenoje atliko po kelis kūrinius.

Mugę Prezidentūros kieme vainikavo žinomų dainininkų koncertas (31 nuotr.)
+25

Ši kalėdinė mugė Prezidentūros kieme vyko jau ketvirtus metus iš eilės, šįmet joje apsilankė rekordinis skaičius dalyvių – beveik 50 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

Mugės dalyviai susirinkusiems pristatė savo darbus, pagalbos vieni kitiems projektus ir kvietė prisijungti prie savanoriškos veiklos.

Šventėje taip pat buvo galima įsigyti mugės dalyvių sukurtų gaminių, atvirukų ir kitų suvenyrų bei drauge su sostinės gyventojais ir miesto svečiais pasivaišinti sriuba, karšta arbata ir kalėdiniais meduoliais.
 
Visos mugės dalyvių surinktos lėšos bus skirtos vienišiems pagyvenusiems žmonėms, sergantiems vaikams ir kitiems šalies gyventojams, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Girmantė Vaitkutė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.