Kalėdinė pasaka Rudokų namuose: beveik 3 metrų eglė, Hario Poterio filmai ir sūnaus Raido svajonės

Ramūnas Rudokas su žmona Justina ir su sūnumi Raidu / Tomo Adomavičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Ramūnas Rudokas su žmona Justina ir su sūnumi Raidu / Tomo Adomavičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-23 19:25
AA

Aktoriaus režisieriaus Raumūno Rudoko, jo mylimosios modelio Justinos Rudokės bei sūnelio Raido namuose jau nuo pat ankstyvo gruodžio kuriama kalėdinė pasaka. „Ja tiki ne tik sūnelis Raidas, bet ir mes su Ramūnu“, – sako Justina ir prabyla apie gražiausias šeimos švenčių tradicijas.

Justinos ir Ramūno Rudokų šeimoje šventinė nuotaika prasidėjo dar vos įsibegėjus gruodžiui. Kartu su mažyliu Raidu pora pirmą žiemos dieną nusprendė pasipuošti eglutę ir pradėti kalėdinį maratoną.

Tiesa, nors šeima kasmet puošdavo tikrą eglę, šiemet teko šios tradicijos atsisakyti.

„Kadangi eglutę kasmet puošiame anksti – gana sudėtinga ją prižiūrėti, ypatingai jei ji yra gyva. Praėjusiais metais teko pakeisti net dvi eglutes, kadangi pirmosios spygliai nubyrėjo nesulaukus Kalėdų“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt prisiminė Justina ir atskleidė, kad šiemet jų namuose suspindo dviejų su puse metrų dirbtinė eglė.

Kalėdų eglė Ramūno ir Justinos Rudokų namuose / Asmeninio albumo nuotr.

Rudokų namuose kalėdinę nuotaiką kuria ne tik papuošta eglė, bet ir nuo gruodžio prasidėjęs kalėdinių filmų maratonas. Dienos metu kartu sūnumi Justina žiuri vaikiškus animacinius filmukus, o jį užmigdžius, kartu su Ramūnu džiaugiasi vienas kito draugija ir žiūri kalėdinius filmus.

„Kasmet kartu su Ramūnu peržiūrime visus Hario Poterio filmus, valgome kūčiukus ir mandarinus, o savaitgaliais pakeliame ir karšo vyno taurę“, – jaukiais momentais šeimoje dalijosi ji.

Justina pasakojo, kad ankstyva kalėdinė nuotaika Rudokų namuose kuriama dėl mažylio Raido, kuriam jau treji. Pasirodo, sūnus jau supranta šios šventės prasmę bei žino, kad jos metu gerus vaikučius aplanko Kalėdų Senelis.

„Mokome jį, kad klausytų tėvelių ne tik per šventinį laikotarpį, bet visus metus. Juk Kalėdų Senelis stebi visada“, – šypsodamasi pridūrė moteris ir prasitarė, kad sūnus šiemet senelio paprašė žaislinio krano ir mašinos.

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Asmeninio albumo nuotr.
Ramūnas Rudokas su žmona Justina ir sūnumi Raidu / Tomo Adomavičiaus nuotr.

Pati J.Rudokė taip pat jau spėjo parašyti Kalėdų Seneliui laišką, kurį perdavė sutuoktiniui, aktoriui R.Rudokui. Žmonės.lt paklausus, ar ir vyras rašė laišką, Justina pasijuokė, kad moterys žino ką dovanoti geriau už senelį, tad laiško rašyti Ramūnui nereikėjo.

„Skaitau jo mintis, tad laiško neprireiks“, – juokėsi Justina.

Visgi, laikotarpis prieš didžiąsias metų šventes tiek Justinai, tiek Ramūnui darbingas ir įtemptas. Aktoriui Rudokui prasideda kalėdiniai renginiai, įvairūs koncertai, o štai vis dar studijuojanti Justina turi ruoštis sesijai ir laikyti egzaminus. „Kad ramiai sėstume prie švento stalo, tenka gerai atidirbti“, – pridūrė ji.

Pagaliau nudirbę visus darbus ir padėję paskutinius taškelius, per Kūčias ir Kalėdas Rudokų šeima aplanko tiek Justinos, tiek Ramūno tėvus, kur mylimo anūko Raido laukia lepinti mėgstantys seneliai.

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė / Asmeninio albumo nuotr.

Portalui Žmonės.lt J.Rudokė atskleidė, kad jos tėvų namuose nuo pat vaikystės buvo kuriama magiška pasaka su įvairiomis tradicijomis. Moteris prisimena, kad Kūčių naktį tėvai  ir seneliai pasakodavo apie kalbančius gyvūnus, taip pat mokė įvairiausių liaudiškų burtų. Vieni tokių – šiaudo traukimas iš po staltiesės, būrimas iš kavos tirščių ar pilamo vaško vandenyje.

„Visų šių burtų išmokė mano senelė, nors kai kurie iš jų man – liūdni. Ypatingai jei ištrauki iš po staltiesės trumpą šiaudą, kuris nulemia prastus metus“, – juokavo žinomas modelis ir prasitarė, kad būtent šio burto su šiaudais dabar jau atsisako.

Ir nors ne visi šie burtai vis dar egzistuoja Justinos šeimos kasmetinėse tradicijose, ji pasakoja iki šiol tikinti magiška pasaka, o labiausiai – Kalėdų Seneliu.

„Kalėdų Senelis tikrai yra, jis – mūsų širdyse. Svarbu tikėti šiomis ypatingomis šventėmis ir džiaugtis, kad galime būti kartu su artimaisiais šį magišką laiką“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt savo mintimis dalijosi Justina Rudokė.

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė (22 nuotr.)
+16