Prasidėjo paskutinės minutės dovanų mugė

Kalėdos / Oraganizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiandien Vilniaus menų fabrike „Loftas“ prasidėjo paskutinės minutės dovanų mugė „Uptown Christmas“. Ji ne tik gelbės dovanų dar neturinčius vilniečius ir miesto svečius, bet ir kvies atsigręžti į aplinkosaugą – antrinių žaliavų pedrirbimą ir nebereikalingų daiktų prikėlimą naujam gyvenimui. Mugėje dalyvauja keturi kūrėjai, kurių darbai, pasitelkus išmonę ir kūrybiškumą, buvo sukurti iš antrinių žaliavų ir tapo puikiais aksesuarais ar interjero detalėmis.

Mugė vyks tris dienas. Tačiau tūkstančiai dovanų idėjų – tik viena mugės pusių. Visas tris dienas čia ir mažų, ir didelių lauks daugybė pramogų ir šventinių potyrių.

„Uptown Christams: paskutinės minutės mugėje“ dalyvaujantys kokybiškos šviesos gamintojai „Dragon Rex“ pristato savo kuriamus minimalistinius rankų darbo šviestuvus iš nebenaudojamo natūralaus medžio.

Kūrėjai „Yours again“ antram gyvenimui prikelia... džinsus! Kurdami aksesuarus „Yours Again“ derina džinsinės medžiagos grožį ir netobulumą, iš kurių gimsta unikalūs ir skirtingi rankų darbo kūriniai. Senus džinsus jie paverčia praktiškais ir stilingais mados elementais, o iš jų sudaro tvarios mados gaminių kolekcijas.

„Rezgu pinkles“ kuria rankų darbo aksesuarus namams ir augintiniams. Visi produktai gaminami iš natūralios medvilninės virvės, dažomos tik pačiais natūraliausiais senolių receptais (ąžuolu, svogūnais ir kt. lietuviškais augalais). Medvilnė pasižymi antialerginėmis savybėmis taigi, jei jūs arba jūsų augintinis turi alerginių problemų, „Rezgu pinkles“ gaminiai idealus variantas.

Vaikai vaikams – tokiu principu buvo sukurta pirmoji „Kūrybiškų užduočių knygelė“ Lietuvoje. Ją Vilniaus Visų Šventųjų vaikų dienos centro mažieji sukūrė kitiems vaikams, nes kas gi gali geriau žinoti, kas vaikams yra įdomu, nei jie patys? Kūrybinių dirbtuvių metu vaikų kurtos užduotys ir piešiniai sugulė į fantastinį pasakojimą, kuriame galima ir pasiklysti – kelionė į kosmoso džiungles kartu su pagrindiniu herojumi Sidu pilna netikėčiausių posūkių. Ši knygelė yra bendras Vilniaus Visų Šventųjų vaikų dienos centro, spaustuvės „Kitokia grafika“ ir kūrėjų Urtės Karalaitės bei Akvilės Magicdust projektas. Visos surinktos lėšos, pardavus šią užduočių knygelę, bus skiriamos centrą lankančių vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų edukacinėms ir kultūrinėms veikloms.

Skaitykite daugiau