Kalėdinio bėgimo dalyviai jau ruošia kostiumus: prasidėjo išankstinių numerių atidavimas

Kalėdinis bėgimas Vilniuje
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šį sekmadienį Vilniaus senamiesčio gatves drebins daugiau kaip 3600 „Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo“ dalyvių. Bėgikai jau nuo šiandien gyvena renginio nuotaikomis – prasidėjo išankstinių numerių atidavimas.

„Jau daugelį metų esame neatsiejama legendinio Vilniaus Kalėdinio bėgimo dalimi. Šis bėgimas išsiskiria iš kitų tuo, kad čia retas, kuris varžosi, kas nubėgs greičiau, didžioji dalis tiesiog mėgaujasi aktyviu laisvalaikiu su šeimomis ir draugais.  Šiais metais kaip niekad bus gausi ir „Eurovaistinės“ komanda, kurioje bėgs ir vaistininkai, ir mūsų technologijų specialistai, klientų aptarnavimo profesionalai ir mūsų šeimos bei draugai“, - sakė „Eurovaistinės“ Valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Kalėdinis maskaradas Vilniaus senamiestyje

Kalėdinis bėgimas vyksta jau 44-tus metus iš eilės, ankščiau jis buvo vadinamas Naujametiniu bėgimu. Pamažu bėgikai įvedė tradiciją šventiniame renginyje distancijas įveikti persirengus kalėdiniu kostiumu. Šiandien persirengėliai ypač išradingi: dalyviai renginio metu tampa tradiciniu Kalėdų seniu ar snieguole, elfu, dovana, ar net filmų personažu, tokiu kaip „Džokeris“ ar moteris-katė. Tokia įspūdinga bėgikų kolona kiekvienais metais žavisi Vilniaus miesto praeiviai bei turistai.

Numeriai dalijami iš anksto

„Eurovaistinės kalėdiniame bėgime“ dalyviai ruošiasi įveikti keturias trasas: 3, 6 ir 12 kilometrų bei 300 metrų vaikų distanciją mažiesiems nykštukams. Visų distancijų dalyviams suruoštos dovanos ir bėgimo numeriai, kuriuos jie skuba atsiimti iš organizatorių jau nuo šiandien. Šventinę nuotaiką bėgikai gabena į centrą – dovanas jie atsiima Konstitucijos prospekte esančiame „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbutyje.

Vilniaus Kalėdinis bėgimas populiarėja tarp užsieniečių

Kalėdinio bėgimo rekordus muša užsiregistravusiųjų dalyvių skaičius – šiais metais jų kaip niekad daug. Šiuo metu jau užsiregistravo daugiau kaip 3600, o sąrašas vis dar ilgėja. Registracijos į 6 kilometrų bėgimą buvo uždarytos dar šios savaitės viduryje – baigėsi vietos.

Į linksmą ir šventinį bėgimą kalėdiškai atrodantis Vilnius pritraukia ir užsieniečių – Vilniaus kalėdinis bėgimas užsienyje sparčiai populiarėja. Pernai Kalėdiniame bėgime dalyvavo 200 užsieniečių, šiais metais jų bėgs net 365.

Daugiau informacijos apie bėgimą: www.kaledinisbegimas.lt

Skaitykite daugiau