Kalėdinio bėgimo dalyviai stebino išmone: tapo snieguolėmis, elniais ir filmų personažais

Kalėdinis bėgimas 2019/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kalėdinis bėgimas 2019/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-15 15:47
AA

Sekmadienį Vilniaus senamiesčio gatves užplūdo daugiau kaip 3600 „Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo“ dalyvių. Jie varžėsi 300 metrų, 3, 6 ir 12 kilometrų trasose.

„Jau daugelį metų esame neatsiejama legendinio Vilniaus Kalėdinio bėgimo dalimi. Šis bėgimas išsiskiria iš kitų tuo, kad čia retas, kuris varžosi, kas nubėgs greičiau, didžioji dalis tiesiog mėgaujasi aktyviu laisvalaikiu su šeimomis ir draugais. Šiais metais kaip niekad bus gausi ir „Eurovaistinės“ komanda, kurioje bėgs ir vaistininkai, ir mūsų technologijų specialistai, klientų aptarnavimo profesionalai ir mūsų šeimos bei draugai“, – sakė „Eurovaistinės“ Valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Kalėdinis bėgimas vyksta jau 44-tus metus iš eilės, ankščiau jis buvo vadinamas Naujametiniu bėgimu. Pamažu bėgikai įvedė tradiciją šventiniame renginyje distancijas įveikti persirengus kalėdiniu kostiumu. Šiandien persirengėliai ypač išradingi: dalyviai renginio metu tapo tradiciniais Kalėdų seneliais ar snieguolėmis, netrūko elfų ir net filmų personažų, pavyzdžiui, garsusis „Džokeris“ ar moteris-katė. Tokia įspūdinga bėgikų kolona kiekvienais metais žavisi Vilniaus miesto praeiviai bei turistai.

Kalėdinis bėgimas 2019 (52 nuotr.)
+46