Kalėdinio koncerto vaizdo klipo filmavime išsipildė Vilmos Javtokienės ir Dianos Dargienės vaikų svajonės

Vilma Javtokienė su dukra Greta / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Filmuojant LNK Kalėdinio koncerto „Išsipildžiusi svajonė“ anonsą dalyvavo ne tik garsiosios didžiosios popscenos žvaigždės, bet ir būrys garsių tėvų atžalų. Visi puikiai ir prieš vaizdo kamerą, ir prieš foto objektyvą „dirbę“ mažieji iki šiol profesionalios pozavimo patirties neturėjo.

Dainininkė Diana Dargienė, spėjusi pasirodyti ir TV3 šokių projekte „Šok su manimi“, su penkerių metų dukra Une į Kaune vykusį anonso filmavimą atvyko anksčiausiai. Pelene pavirtusi mergaitė itin džiaugėsi savuoju personažu, nes ne sykį stebuklingą pasaką yra girdėjusi sekant mamai. „Unė kasdien leisdavo su manimi šokių repeticijose. Ji būdavo ir užkulisiuose tuomet kai šokdavau“, – pasakojo dainininkė. 

Režisierius, grimuotojus, operatorius, trenerius, kitus šokėjus iš arti mačiusi mergaitė, sužinojusi, jog vienai dienai galės tapti dėmesio centre, netvėrė džiaugsmu. Važiuodamos mašina mama ir dukra kalbėjosi apie tai, kaip reikės pozuoti, kiek turėti kantrybės. Kelių fotosesijų, kuriose dalyvavo būdama vos kelių metų, Ūnė neprisimena. 

Dainininkė Diana Dargienė su dukra Une / Teodoro Biliūno nuotr.

Krepšininko Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė į filmavimą atvyko kartu su penkerių metų dukrele Greta ir trimečiu Simu. Berniukas iškart įsitaisė prie stalo ir ėmė piešti nesidomėdamas tuo, kas vyksta aplinkui. „Simas yra užsispyręs. Jis nesutiktų filmuotis“, – sakė V.Javtokienė. 

Išmėginti modelio duoną panoro tik mažoji Greta. Kai V.Javtokienei paskambino televizijos prodiuseriai pirmiausiai pokalbis dėl filmavimo vyko su mergaite. „Paklausiau Gretos, ar ji norės fotografuotis. Jei nebūtų sutikus nieko neišeitų“, – tvirtino dviejų vaikų mama. Greta su nekantrumu laukė fotosesijos, vis skaičiavo dienas. Anksčiau panašių išbandymų prieš objektyvą nepatyrusi mergaitė liko patenkinta jai parinktu fėjos kostiumu. 

Į filmavimą atvyko ir Lietuvos sambo čempionas Jordanas Poškaitis, palydėjęs savo žmoną Jolantą ir dukreles – puspenktų metų Urtę bei beveik pustrečių metų Austę. „Kad Urtė papozuotų fotografams mūsų prašo dažnai. Bet vis neprisiruošiam. Tik kartą draugams, turintiems parduotuvę, esam paskolinę dukters portretų“, – sakė J.Poškaitienė. 

Kartu su dukromis pasportuojantis J.Poškaitis tvirtino, jog joms tai – nė kiek nebaisu. Žmones mėgstančios mergaitės yra drąsios, bendraujančios. Tokia yra ir keturilikmetė Meda – J.Poškaičio dukra iš pirmosios santuokos. „Gal mažylės tokios bebaimės todėl, kad nuolat būna apsuptyje žmonių? Urtė jau metai lanko dailiojo čiuožimo treniruotes,  Austė pradės mokytis šiandien“, – pasakojo J.Poškaitis. 

Dainininkė Diana Dargienė su dukra Une / Teodoro Biliūno nuotr.

Kalėdinio LNK koncerto anonse taip pat filmuosis ir dainininkai: Birutė Dambrauskaitė, Radžis, Irūna Puzaraitė, Natalija Zvonkė, Rytis Cicinas.

Skaitykite daugiau