Kalėdoms Nidoje Arūnas Storpirštis ir „Freaks on floor“ prikėlė legendinę dainą: klipo premjera

Justinas Jarutis ir Arūnas Storpirštis  / „Incognito Films“ nuotr.
Justinas Jarutis ir Arūnas Storpirštis / „Incognito Films“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-22 09:26
AA

Jau šį šeštadienį, liepos 25 dieną, Kalėdas švęsianti Nida išgirs specialiai jai šia proga prikeltą legendinę dainą. Visiems puikiai žinomą „Kardiofono“ hitą „Kalėdinė eglutė“ perdainavo aktorius Arūnas Storpirštis ir grupė „Freaks on floor“. Su visais, laukiančiais Kalėdų Nidoje, jie dalijasi ką tik sukurtu vaizdo klipu. O jau šį šeštadienį šalia Nidos uosto rengiamoje Kalėdų šventėje atlikėjai kviečia dainuoti kartu: „Pakabinkit, pakabinkit ant kalėdinės eglutės baltą baltą nosinaitę nusišluostyti akims…“

„Belieka tiktai pasisiūti kostiumus – ir lekiam užkariauti Eurovizijos“, – juokiasi žinomą hitą perdainavęs A.Storpirštis. Tai jau ne pirmas šio aktoriaus muzikinis debiutas. Pirmojoje lietuviškoje roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ jis buvo vienas iš pagrindinių atlikėjų, įkūnijęs net kelis vaidmenis.

Žiūrėkite, klausykite ir vertinkite – specialiai Kalėdoms Nidoje prikelta legendinė daina: 

Gražiausiu Baltijos pajūrio kurortu tituluojama Neringa šiemet Kalėdas švenčia net du kartus per metus. Visai, kaip ir rugsėjį debiutuojančio naujojo lietuviško filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ personažai, kuriems Kalėdos vasarą turi ypatingą reikšmę.

Todėl liepos 25 dieną Nidoje bus papuošta ir įžiebta eglė, o visų jos gyventojų ir svečių laukia šventinis grupės „Freaks on floor“ koncertas. Jaukus, šventinės nuotaikos kupinas renginys vyks šalia Nidos uosto, jo pradžia – 22 valandą.

Kartu su Nida Kalėdas švęs ir naujojo filmo aktoriai – Arūnas Storpirštis, Martynas Levickis, Justė Zinkevičiūtė, Airida Gintautaitė, Andrius Pauliukevičius, Simonas Storpirštis bei kiti. „Tai nėra vien tik Kalėdos vasarą. Ši šventė – kur kas daugiau. O kas, atvykite ir patys pamatysite“, – kviečia filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ kūrybinė grupė.

Liepos 25-ą Nidoje jie laukia visų, mylinčių Kalėdas bei dievinančių nuostabią, šiltą ir šviesią vasarą Lietuvos pajūryje.

Arūno Storpirščio ir „Freaks on floor“ vaizdo klipo „Kalėdinė eglutė“ filmavimas (6 nuotr.)