Kalėdos garsenybių namuose: kaip atrodo jų eglutės?

Inga Stumbrienė ir Evelina Anusauskaitė-Young
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kalėdos jau visai čia pat. Nors netrūksta tų, kurie eglutes puošia tik Kūčių dieną, žaliaskarės pas daugelį lietuvių stovi jau kurį laiką. Ne išimtis ir mūsų šalies garsenybės, dabinančios eglutes pačiais įvairiausiais papuošimais.

Šiemet galima išskirti vieną aiškią kalėdinę tendenciją – tikros eglutės. Jei prieš dešimtmetį buvo madinga turėti kuo didesnę dirbtinę eglutę, tai dabar pirmenybė teikiama gyvai, vazone stovinčiai eglei ar kitam spygliuočiui.

Gyvą eglutę šiemet puošė ir šeimos pagausėjimo laukiantis krepšininkas Martynas Gecevičius su žmona Lina. Jiedu žaliaskarę papuošė raudonais bumbulais.

???????? preparing ???????? #christmasinpoland #family #wife #christmas

A post shared by Martynas Gecevicius (@marciukas13) on

Tuo tarpu JAV gyvenančios dainininkės Evelinos Anusauskaitės-Young namuose sužibo dirbtinė eglutę, kurią Evelina išpuošė dirbtiniu sniegu ir įvairiausių formų žėrinčiais žaisliukais.

„Pirmais metais, kai persikėliau čia gyvent, turėjom tikrą eglę ir viskas buvo nerealu iki tol, kol ji ėmė mirti akyse. Man kažkaip pasirodė per liūdna kirst visą medį tik tam, kad jis kelias savaites namus papuoštų“, – paaiškino Evelina.

Originalumu išsiskiria futbolininko Deivido Česnauskio ir jo žmonos Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės eglutė. Ji su sūnumis Deividu ir Rojumi išpuošė medį futbolo trofėjais, o ant viršūnės užmovė vartininko pirštinę.

Lietuvos garsenybių kalėdinės eglutės (16 nuotr.)
+10

Skaitykite daugiau