Kalėjime atsidūrusi F. Huffman skuba išpirkti savo kaltę: sumokėjo daugiatūkstantinę baudą

Felicity Hufman su vyru / „Scanpix“ nuotr.
Felicity Hufman su vyru / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-10-18 09:56
AA

Seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ išgarsėjusi Felicity Huffman, kuri nuo spalio 15 d. kali federaliniame Šiaurės Kalifornijos kalėjime, ketvirtadienį visiškai išsimokėjo jai skirtą 30 tūkst. JAV dolerių baudą.

Kaip praneša Felicity Huffman bylos prokurorai, jau trečiąją kalėjimo dieną aktorė finansiškai atsiskaitė su visuomene bei valdžia. „Patvirtiname, jog Felicity Huffman sumokėjo jai skirtą 30 tūkst. baudą“, – teisme ketvirtadienį žiniasklaidai teigė Huffman bylos kaltintojai.

Nepaisant to, kad Felicity jau sumokėjo baudą, kalėjime ji dar praleis 10 dienų, po kurių jos laukia 250 valandų viešųjų darbų.

Felicity Huffman atvyko į Šiaurės Kalifornijos kalėjimą/ SCANPIX nuotr.

Primename, jog Felicity kali dėl to, kad su kitomis Holivudo garsenybės bandė savo atžalas sukčiaudama „įtaisyti“ į universitetą. Turtingi ir įtakingi žmonės – Holivudo žvaigždės, teisininkai, verslininkai, medikai, samdomi garsių bendrovių vadovai – nesirinko priemonių. Jie mokėjop didžiulius kyšius, kad tik jų atžalas priimtų universitetai ir ten jie būtų vertinami palankiai. 

Tyrimą atliekantys pareigūnai jau pavasarį, kai buvo prakalbta apie skandalą, sakė, kad tai didžiausio masto sukčiavimas JAV švietimo srityje – per pastaruosius aštuonerius metus rūpestingi tėvai (byloje figūruoja penkiasdešimt žmonių) kyšiams išleido apie 25 milijonus JAV dolerių. Vienkartinė įmoka galėjo siekti net 6,5 milijono, vidutinė – apie 200 tūkstančių.

Felicity Huffman atvyko į Šiaurės Kalifornijos kalėjimą (5 nuotr.)
+2