„Kalush Orchestra“ premjera: pristatė jautrų vaizdo klipą „Stefania“ – filmavo ir Bučoje

„Kalush Orchestra“ dainos „Stefania“ vaizdo klipo stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjus vos kelioms akimirkoms po pergalės „Eurovizijoje“, ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ pristatė naujieną – paviešino oficialų dainos „Stefania“ vaizdo klipą, kuriame įamžino nuo karo vaikus gelbstinčias mamas.

Sekmadienį „Kalush Orchestra“ pristatė jautrų dainos „Stefania“ vaizdo klipą. Jame vaizduojami vaizdai iš karo zonos bei mamos, gelbėjančios išsigandusius vaikus.

„Filmavome šį vaizdo klipą Bučoje, Irpinėje ir Gostomelyje – kadrai nėra skirti silpnaširdžiams, jie labai gilūs ir skausmingi!“ – pasidaliję vaizdo klipu „Telegram“ rašė grupė „Kalush Orchestra“.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Primename, kad „Kalush Orchestra“ su daina „Stefania“ sekmadienį tapo „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojais. Jie sulaukė rekordinio žmonių palaikymo.

Po „Kalush Orchestra“ pergalės, spaudos konferencijos metu pranešta, kad 66-osios „Eurovizijos“ balsavimas įeis į istoriją – tiek daug televizijos žiūrovų balsų, per visą dainų konkursą nebuvo gavusi nei viena šalis.

Ukrainiečių grupė finalo metu nepraleido progos taip pat išsiųsti svarbios žinutės. Nors „Eurovizijos“ konkurso scenoje šiemet atlikėjams buvo griežtai uždrausta reikšti palaikymą Ukrainai ir netgi  sakyti „Slava Ukraini“, segėti Ukrainos vėliavų ar kitos simbolikos pasirodymo metu, to ukrainiečiai nepaisė.

Po savo pasirodymo grupės vokalistas, reperis Olehas Psiukas kreipėsi į susirinkusius ir dainų konkurso žiūrovus.

„Prašau, padėkite Mariupoliui, padėkite „Azovstal“ gynėjams – dabar!“ – scenoje užtikrintai sušuko „Kalush Orchestra“ vokalistas O.Psiukas.

„Eurovizijoje“ nugalėjo ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ / Scanpix nuotr.

Po pergalės, spaudos konferencijos metu O.Psiukas sulaukė klausimo apie pasakytą frazę. Žurnalistas pasitikslino, kaip galime padėti.

„Mūsų žmonės yra užblokuoti ir apsupti okupantų, nėra jokių koridorių. Ką galite padaryti, tai dalintis informacija, pasiekti kuo platesnę auditoriją, prisibelsti į savo šalių vyriausybes. Jei apie tai parašysit, jau padėsite“, – patikslino reperis ir pridūrė, kad reiktų palaikyti ir Ukrainos kultūrą, sekti įvairius menininkus.

„Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ (22 nuotr.)
+16
„Eurovizijos 2022“ finalas Turine (59 nuotr.)
+53
Skaitykite daugiau