Kamilė Kielaitė-Sienkievič pristato naują klipą vaikams: „Karvytė sako mū“ – lyg naujo etapo pradžia

Grupė „LiuKaBu“ / Vido Černiausko nuotr.
Grupė „LiuKaBu“ / Vido Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-21 12:28
AA

Dainininkės ir grupės „MaNNazz“ įkurėjos Kamilės Kielaitės-Sienkievič specialiai vaikams sukurtas projektas „LiuKaBu“, ruošiasi naujam sezonui bei pristato animacinį klipą „Karvytė sako mū“.

Tai jau paskutinis vaizdo klipas iš albumo „Filosofija“, kuris buvo išleistas šių metų kovo mėnesį. Pastarąjį sukurti užtruko net dvejus metus, todėl animacinis įrašas yra labai simbolinis – tarsi tam tikro etapo uždarymas ir naujų nuotykių pradžia.

Grupė „LiuKaBU“ / Vido Černiausko nuotr.

„Iki šiol gana mažai išnaudojom animaciją, nes nebuvo tam tinkamų sąlygų, be to išlaikyti vaikų koncentracija ilgai, tam nepritaikytose vietose, nėra taip paprasta. Artėjantis rudens ir žiemos sezonas, atveria duris į miesto kultūros erdves, o būtent joms ir yra pritaikytas naujasis „LiuKabu“ scenarijus“, – dainininkė sako, kad naujojo klipo kūrybos procesas buvo lyg gera būsimo turo repeticija.

Iki šiol grupės koncertai buvo improvizacinio pobūdžio – be konkretaus plano ir scenarijaus. Tačiau spalį „LiuKaBu“ leisis į koncertinį turą, kuriame pasakos specialiai vaikams sukurtą istoriją ir naudos animacijos motyvus. Prie koncertų ciklui skirto vizualaus turinio kūrimo proceso prisidėjo ir kiti menininkai – Laura Degollado-Brito nupiešė piešinius, o juos animavo vizualiųjų menų kūrėjas Mantas Sadauskas.

Grupė „LiuKaBU“ / Vido Černiausko nuotr.

„Kaip duoklę savo vaikystei, savo miestui, turą atidarysime mano gimtuose Kuršėnuose, nors jau daug metų gyvenu Vilniuje, bet visada visiems sakau, kad esu būtent iš Kuršėnų. Manau, kad mums visiems labai svarbu išsaugoti savo identitetą“, – Žmonės.lt pasakoja Kamilė.

Naujasis vaikams skirtas muzikinis animacinis klipas „Karvytė sako mū“: