Kamilė Lukrecija Lukošiūtė sužavėjo „Sostų karų“ žvaigždę: pati lietuvė net nematė garsiojo serialo

Kamilė Lukrecija Lukošiūtė ir Maisie Williams (1) / Asmeninio archyvo nuotr.
Kamilė Lukrecija Lukošiūtė ir Maisie Williams (1) / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-09 13:17
AA

Jauna menininkė iš Lietuvos anksčiau nė sapnuoti nesapnavo apie tokią sėkmę. Nuo mažens piešti mėgusi Kamilė Lukrecija Lukošiūtė dabar pamena, kai aplinkiniai jai sakydavo, kad tokių darbų niekas nepirks, jais nesidomės, ir apskritai – verčiau mergina jau pagalvotų ape kitą profesiją. „Ačiū tiems, kurie netikėdami mane įkvėpė“, – visai neseniai Londone susibičiuliavusi su populiaraus serialo „Sostų karai“ pagrindine aktore Maisie Williams sako Kamilė.

Kamilė Lukrecija Lukošiūtė (19) prieš metus sužavėjo garsųjį vilkolakį, filmo „Saulėlydis“ žvaigždę Taylorą Lautnerį, Kamilės darbą visai neseniai įvertino ir „San Francisko“ raganaitė, aktorė Rose McGowan. Tikriausiai kuklios merginos sąraše rastum ir ne vieną Lietuvos garsenybę. Menininkė niekuomet neišskiria savo gerbėjų. Kiekvieno žmogaus komplimentas, paskatinantis žodis ją verčia tobulėti, na, o mama, kaip sako Kamilė, dukrai neleidžia užmigti ant laurų.

Visai neseniai Kamilė sulaukė malonaus kvietimo į Londoną. Ją čia apsilankyti paragino Maisie Williams. Pagrindinė „Sostų karų“ aktorė K.L. Lukošiūtei pasiūlė prisijungti prie jos komandos.

„Projekto esmė bus padėti menininkams. Vyks įvairios kalbos, diskusijos, renginiai, parodos bei susitikimai, dėl ko labai džiaugiuosi ir nekantrauju padėti. Man, kaip menininkei, kūrybos skatinimas yra labai svarbus. Neslėpsiu – žaviuosiu Maisie. Ji apie tai ne tik mąsto, bet ir veikia. Su Holivudo žvaigždėmis aš susiduriu ne pirmą kartą, tačiau visuomet būnu maloniai nustebinta.

Nesureikšminu žmonių, šmėžuojančių didžiuosiuose ekranuose, tačiau Maisie gerbėjų, mano draugų, reakcija – linksma. Ką aš galiu pasakyti – gyvenimas nenuspėjamas!“ – apie savo pažintį su žymia aktore kalba Kamilė.

Gerai, kai didelį pripažinimą pelnę žmonės rūpinasi meno sklaida, rengia įvairius su juo susijusius projektus.

Anot merginos, M. Williams – paprasta, draugiška asmenybė. Beje, Kamilė net nematė žymiųjų „Sostų karų“, mat jai labiau patinka filmai. K.L. Lukošiūtė prisipažįsta, jog neturi kantrybės žiūrėti tokių ilgų serijų su begale sezonų.

„Tiesiog pačios aktorės gestas išties malonus, tai tik dar vienas įrodymas, jog turiu siekti savo tikslų ir toliau eiti šiuo keliu. Esu dėkinga už tokias galimybes“, – sako Kamilė Lukrecija Lukošiūtė.

Kamilės Lukrecijos Lukošiūtės darbai (14 nuotr.)
+8