Kanados prekybos centre Kalėdų Senelį pakeitė seksualus žilabarzdis modelis Paulas Masonas

Seksualusis Kalėdų Senelis Paulas Masonas / „Instagram“ nuotr.
Seksualusis Kalėdų Senelis Paulas Masonas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-09 14:57
AA

Pamirškite tradicinį apvalaino veido Kalėdų Senelį su išpampusiu pilvu – šiais metais slapčiausias svajones pildo velniškai seksualus Kalėdų Senelis. Bent jau viename Kanados prekybos centre, kuris sezoniniam Kalėdų Senelio darbui pasamdė išvaizdų žilabarzdį modelį Paulą Masoną.

Kaip ir prie tradicinio Kalėdų Senelio, taip ir prie Paulo Masono Toronto prekybos centre „Yorkdale“ išsirikiuoja didžiausia eilė norinčių su juo nusifotografuoti ir išsakyti savo didžiausius norus. Tiesa, šioje eilėje stovi vien suaugusieji, dauguma iš jų – moterys. Ir tikriausiai dauguma jų išduoda, kuo per metus prasikalto, o ne kokios geros mergaitės jos buvo...

Priešingai nei tikrasis Kalėdų Senelis, Paulas Masonas vilki ne tradicinį raudoną kostiumą, o stilingus žieminius drabužius.

Nuotraukos su seksualiuoju Kalėdų Seneliu žaibiškai papilto po socialinius tinklus, o už kiekvieną su juo patalpintą asmenukę „Yorkdale“ paaukoja po dolerį fondui, kuris rūpinasi sergančiais vaikais.

Tiesa, idėja Kalėdų Seneliui sukurti šiuolaikišką įvaizdį patiko ne visiems – kai kurie žmonės piktinasi, esą „nieko švento nebeliko“ ir manipuliuojama Kalėdų Senelio vardu.

Savo ruožtu Paulas Masonas stengiasi laikytis atokiau nuo vaikų, kad šie nesupainiotų jo su tikruoju, tradiciniu Kalėdų Seneliu – toks „Yorkdale“ prekybos centre taip pat yra. Tačiau jeigu patys tėvai atveda savo vaikus prie jo, vyras nesipriešina ir mielai nusifotografuoja su mažaisiais.

„Mano tikslinė auditorija – suaugusieji“, – „Toronto Star“ sakė Paulas Masonas.

Paulas Masonas modeliu dirba jau 30 metų.