Kanų festivalis prasidėjo netikėtumu: raudonuoju kilimu pirmasis žengė kino žvaigždė – šuo Messi

Kanų kino festivalio raudonasis kilimas / Vida Press nuotr.
Kanų kino festivalio raudonasis kilimas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-14 21:05
AA

Antradienio vakarą iškilimingai atidarytas 77-asis Kanų kino festivalis, į kurį atvyko garsiausios pasaulio žvaigždės. Nutiestu raudonuoju kilimu pirmoji žvaigždė žengė... keturiomis.

Antradienį prieš atidarymo ceremoniją Kanų kino festivalio raudonuoju kilimu žengė filmo „Anatomy of Fall“ žvaigždė – šuo Messi.

Netikėtai ant raudonojo kilimo pasirodęs keturkojis pritraukė ne tik fotografų, bet ir renginyje dirbančių dėmesį. Širdys buvo pavergtos.

„Messi! Messi“, – šaukė susirinkę fotografai, o gražuolis šuo prabėgo pro juos ir nukulniavo laiptais į konferencijų centrą „Palais des Festivals“, kur ir vyksta festivalis.

Šuo Messi / Vida Press nuotr.

Užlipęs laiptais Messi iškėlė priekines letenas į viršų, tarsi kino žvaigždė mojuodama miniai.

Kaip rašo „AP News“, maždaug 20 minučių Messi buvo prikaustęs visų Kanų kino festivalio žiūrovų dėmesį, o pats lakstė ant kilimo. Jo lojimas garsiai aidėjo.

Messi sugrįžimas į Kanų festivalį tikriausiai jam galėjo jaustis it grįžimas namo. Pernai metais režisierės Justine Triet filmo „Anatomy of a Fall“ premjera įvyko būtent Kanuose, kur filmas laimėjo pagrindinį festivalio apdovanojimą – „Auksinę palmės šakelę“.

Kanų kino festivalio raudonasis kilimas / Vida Press nuotr.

O pats Messi tąkart laimėjo žurnalistų įsteigtą prizą „Palmes dog“, skirtą geriausiam festivalio šuniui.

Tiesa, šiemet Messi į Kanus atvyko ne tik pasistaipyti ant raudonojo kilimo. Festivalyje Prancūzijos televizijai kasdien bus filmuojami vienos minutės trukmės vaizdo įrašai, kuriuose bus rodomas Messi.