Kanų kino festivalyje – „Rocketman“ premjera: dalyvauja ir Dalia Ibelhauptaitė su Dexteriu Fletcheriu

Filmo „Rocketman“ premjera Kanų kino festivalyje
Filmo „Rocketman“ premjera Kanų kino festivalyje
Šaltinis: Žmonės
2019-05-16 17:50
AA

Gegužės 16 dieną Kanų kino festivalyje įvyko muzikos legenda vadinamam Eltonui Johnui dedikuoto filmo „Rocketman“ premjera. Raudonu kilimu žengė ir garsūs aktoriai, ir talentingasis juostos režisierius, Dalios Ibelhauptaitės vyras Dexteris Fletcheris.

Kultinės E. Johno dainos garbei pavadintas filmas „Rocketman“ pasakoja drovaus berniuko Reginaldo Dwighto kelionę muzikos Olimpo link ir virsmą pasaulinio lygio žvaigžde – Eltonu Johnu.

„Labiausiai intriguoja tai, kas daro mus žmonėmis. Turiu omenyje, kuo Eltonas nuo pat pradžių buvo, kokia jo istorija. Filme ji – apie kovotoją, asmenį, iš pirmo žvilgsno aptekusį viskuo, tačiau realybėje kovojantį su rimtomis emocinėmis problemomis. Tai žmogaus būklė bei kelionė, kurią kiti taip pat gali puikiai suprasti. Juk visi turime problemų, o štai kaip su jomis kovojame – daro mus tais, kuo esame“, – prieš filmo premjerą žiniasklaidai sakė režisierius Dexteris Fletcheris. 

Filmo „Rocketman“ premjera Kanų kino festivalyje/Audriaus Solomino nuotr.

Dexteris filmo nestato į jokius rėmus. Jis teigia, kad ši istorija – fantastinė biografija. Kodėl tokia?

„Todėl, kad filmas pastatytas remiantis garsių žmonių, svarbiausia, žinoma, paties Eltono, prisiminimais, o jie po kiek laiko gali keistis. Niekada visko tiksliai neatpasakosime, kartais pagražinsime ar nutylėsime praeities detales“, – su šypsena yra sakęs D. Fletcheris.

Filmo „Rocketman“ premjera Kanų kino festivalyje/Audriaus Solomino nuotr.

Daugiau nei 300 mln. įrašų pardavęs 71-erių kompozitorius, atlikėjas ir pianistas Eltonas Johnas, šiandien yra laikomas glam rock pradininku bei soft rock vystymuisi spyrį suteikusiu žmogumi bei vienu iš ryškiausių XXI a. muzikantų. Per penkis dešimtmečius trunkančią karjerą vyras pardavė daugiau albumų negu bet kuri kita britų muzikos žvaigždė ir žurnalo Rolling Stone sudarytame iškiliausių visų laikų muzikos atlikėjų sąraše užima 49-ąją vietą.

Birželio 7-ąją Lietuvoje startuosiantį filmą „Rocketman“ prodiusavo pats Eltonas Johnas, o kino ekrane pasirodo tokie garsūs aktoriai, kaip Bryce'as Dallasas Howardas, Richardas Maddenas ir Jamie Bellas.

Filmo „Rocketman“ premjera Kanų kino festivalyje (39 nuotr.)
+33