Karą smerkiantiems A.Pugačiovai ir M.Galkinui – dar vienas Rusijos kirtis: žada konfiskuoti jų pilį

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-06-22 14:09
AA

Rusų estrados žvaigždė Ala Pugačiova ir komikas Maksimas Galkinas nuo pat Rusijos karinės invazijos į Ukrainą aktyviai reiškia palaikymą karo alinamai šaliai. Už tai jie sulaukė Rusijos valdžios kirčio – skelbiama, jog ji planuoja konfiskuoti įžymybėms priklausančią pilį Griazo kaime.

Kalbos apie Alos Pugačiovos ir jos vyro Maksimo Galkino nekilnojamąjį turtą Rusijoje pasklido vos jiems išvykus į Izraelį. Anot „Segodnya“, pora jau tada pradėjo pardavinėti jiems priklausančią pilį, esančią Griazo kaime.

Praėjus kiek laiko, į iš Rusijos išvykusių įžymybių turtą pradėjo kėsintis pati šalis. Valstybės saugumo ir kovos su korupcija komiteto pirmininko pavaduotojas Andrejus Lugovojus per radiją „Says Moscow“ sakė, kad garsenybių pilį ketinama konfiskuoti.

Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino pilis Griazo kaime / Stop kadras
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Pasak šaltinio, kyla „įtarimų“, jog pilis pastatyta pažeidžiant Rusijos Federacijos įstatymus. Tokius įtarimus sukėlė ne pelno siekiančios organizacijos „Vandenų ir miškų apsaugos“ skundas.

Organizacija primygtinai reikalauja patikrinti, kaip statant namą buvo laikomasi priešgaisrinių ir sanitarinių teisės aktų. Jei bus nustatyti minėti pažeidimai, M.Galkino ir A.Pugačiovos pilis bus konfiskuota. Joje A.Lugovojus siūlys apgyvendinti karo pabėgėlius iš Donbaso.

Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino pilis Griazo kaime / Stop kadras

„Prokuratūra turėtų patikrinti pastebimus pažeidimus. Jei jie taip elgiasi, dabar nereikėtų užmerkti akių. Jei yra tokių pažeidimų, reikia atimti iš M.Galkino viską, ką jis turi. Moraliniu požiūriu aš palaikyčiau idėją perkelti ten pabėgėlius iš Donbaso. Tegul M.Galkinas džiaugiasi ten, už Rusijos Federacijos ribų“, – pareiškė Andrejus Lugovojus.

Primename, jog, prasidėjus Rusijos karui Ukrainai, tam nepritarianti rusų estrados žvaigždė Ala Pugačiova ir humoristas Maksimas Galkinas paliko gimtinę. Šeima užuovėją rado Izraelyje, prabangiame dvare.

Remiantis šaltiniais, šeima apsistojo Cezarėjoje – mieste, kur gyvena garsūs Izraelio teisininkai ir televizijos žvaigždės. Tiesa, ši informacija nepatvirtinta. Nepaisant to, užsienio žiniasklaida skelbė, kad A.Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais apsigyveno 650 kvadratinių metrų dvare su vaizdu į Viduržemio jūrą.