Karalienė Elizabeth II Londono mados savaitėje sėdėjo šalia Annos Wintour

Elizabeth II ir Anna Wintour Londono mados savaitėje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kur jau kur, bet išvysti Elizabeth II Londono mados savaitėje, sėdinčią šalia Annos Wintour, nesitikėjome. Ir, svarbiausia, kad abi atrodė patenkintos kompanija ir renginiu. Karalienės dalyvavimas mados savaitėje buvo laikomas paslaptyje.

Mados savaitėje karalienė stebėjo dizainerio Richardo Quinno kolekcijos pristatymą. Žinoma, ji buvo pasodinta geriausioje vietoje – priekyje. Šalia amerikietiškojo „Vogue“ redaktorės Annos Wintour. Karalienei buvo pasiūlyta pagalvėlė, kad būtų patogiau sėdėti.

Karalienė vilkėjo šviesiai žydrą tvido kostiumėlį, karališkosios šeimos drabužių kūrėjos Angelos Kelly papuoštą mažyčiais „Swarovski“ kristalais (A. Kelly, beje, sėdėjo Annai Wintour iš kairės), mūvėjo juodas pirštinaites, segėjo perlų auskarus ir puošnią segę.

Anna Wintour vilkėjo gėlėtą ilgą suknelę ir, kaip visada, buvo su juodais saulės akiniais.

Caroline Rush, Elizabeth II, Anna Wintour, Angela Kelly / Vida Press nuotr.

Karalienė vėliau apdovanojo iš Londono kilusį dizainerį R. Quinną Karalienės Elizabeth II apdovanojimu už nuopelnus britiškam dizainui.

Kaip įteikdama apdovanojimą viešai kalbėjo karalienė, „didelis malonumas šiandien būti Londono mados savaitėje. Nuo Hebridų tvido iki Notingamo nėrinių, ir, žinoma, Karnabio gatvės, mūsų mados industrija daugybę metų žinoma dėl išskirtinio meistriškumo ir tęsia kurdama pasaulinio lygio tekstilę, praktišką dizainą ir būdama inovatyvi.“

Elizabeth II taip pat padėkojo Britų mados tarybai, išrinkusiai jauną talentą – R. Quinną.

Skaitykite daugiau