Karalienei Elizabeth II picas gabenusį išvežiotoją sulaikė apsaugos darbuotojai

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmadienį užsienio „tabloidai“ ėmė dalytis nuotaikinga istorija apie vieno picas gaminančio tinklo darbuotoją. Naujo darbo įmonėje ėmęsis vyrukas liko it musę kandęs, kai keturias picas motoroleriu pabandė pristatyti Elizabeth iš Bakingemo rūmų.

Picas kepančio tinklo „Domino“ istorijoje tai – vienas iš tų retų atvejų, kada sulaukęs neįtikėtino skambučio, darbuotojas ėmė ir juo patikėjo bei naiviai sutiko keturias sūrio picas nuvežti į Bakingemo rūmus. Kitame laido gale pasiuntinukas išgirdo prašymą picas kuo skubiau pristatyti pačiai Elizabeth į karališkosios šeimos būstinę.

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas / „Scanpix“ nuotr.

Vos privažiavęs prie Karališkosios šeimos būstinės, pasiuntinukas buvo sulaikytas apsaugos. Du policijos pareigūnai pasiteiravo, kur vyras taip skuba. Išvežiotojui pasakius, jog sulaukė užsakymo iš Elizabeth, pareigūnai susisiekė su rūmų darbuotojais. Žinoma, šie atsakė, jog karalienė su 46 svarų vertės užsakymu neturi nieko bendro.

„Vienintelė Elizabeth, kurią žinome, yra mūsų karalienė, todėl manome, kad jus paprasčiausiai išdūrė“, – juokėsi pareigūnai.

Londono Viktorijos rajone įsikūrusios „Domino“ picerijos klientų aptarnavimo vadybininkas vėliau žurnalistams teigė, kad skambučio jie tikrai sulaukė. Buvo prašoma picas atgabenti į Backingemo rūmus bei prižadėta sumokėti grynais. 

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau