„Karamelinės naujienos“: Mios gimtadienyje Andrius Butkus šoko striptizą

Mios gimtadienio akimirka / LNK nuotr.
Mios gimtadienio akimirka / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-08-03 16:25
AA

Nuo visų nuslėptas dainininkės Mios gimtadienis, kurį ji šventė pasislėpusi prabangioje viloje prie Vilniaus. Antradienio „Karamelinių naujienų“ laidoje – ne tik atvira išpažintis apie tikruosius Mios santykius su vyrais, bet ir ypatingos dovanos, vaišės, fejerverkai ir net šokėjo Andriaus Butkaus striptizas.

Į grandiozine puota virtusį 29-tąjį Mios gimtadienį  vienas po kito renkasi svečiai.  Juos pasitinka ne tik pati dainininkė, bet ir vakaro vedėjai Dainius Martinaitis ir Živilė Martinaitienė. Vos pravėręs duris, į Mios glėbį įkrenta muzikantas Aras Vėberis. Šokėjas Andrius Butkus su modeliu Jonu Stankevičiumi pavėluoja. Ir į šventę bando prasmukti nepastebėti. Tačiau apšilę svečiai negailestingi: pavėlavę vyrukai gaus baudą ir... šoks  striptizą! Jų judesiukai užtikrinti. Taigi ne vienam kyla įtarimai, kad šioje srityje Andrius bei Jonas  – jau gerokai pažengę.

Nors Mios gimtadienyje  įvykiai vienas kitą keičia žaibo greičiu, nors minia draugų byloja, kad Mia – puiki draugė ir  vakaro šeimininkė, smalsuolių akys nori nenori krypsta į vyrų gretas...  Nei Radvilo Bubelio, nei Danielio Polskio- Gabannos. Kur tas Mios vienintelis? Kur vyras, kuris ją padarys laimingą?

„Galbūt tai kvailai skamba, bet iš tikrųjų laukiu savo išsvajotojo. Kiekviena moteris laukia princo ant balto žirgo. Atrodo, jau atjojo, jau šitas, o paskui žiūri, kad ne tas buvo, ne tas“, – apie trokštamą gimtadienio dovaną laidos „Karamelinės naujienos“ žurnalistams kalbėjo Mia.

Mia prisipažino, kad praėję metai jai buvo labai sunkūs, ir per juos ji pasikeitė: pakeitė savo mąstyseną ir nusprendė nebebendrauti su žmonėmis, kurie jai daro blogą įtaką.

Išskirtiniai kadrai iš Mios gimtadienio – jau šį antradienį 20.45 val. per LNK laidoje „Karamelinės naujienos“ su Indre Kavaliauskaite, Rimante Kulvinskyte ir Žygimantu Stakėnu.