Karantino grimasos: dainą apie griūvantį pasaulį kūrė visa šeima

Dainą apie griūvantį pasaulį „Ką darysi?“ kūrė visa šeima/ Sandros Senkės nuotr.
Dainą apie griūvantį pasaulį „Ką darysi?“ kūrė visa šeima/ Sandros Senkės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-10 11:36
AA

Muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas kartu su dukra Adele sudainavo bendrą dainą „Ką darysi?“, kurią kūrė visa šeima – Paulius parašė muziką, žmona Modesta – dainos tekstą, o jaunėlis sūnus Motiejus nusifilmavo dainos vaizdo klipe.

„Vaikiškų dainų projekto idėja atsirado jau anksčiau, o karantino metas, matyt, buvo labai tinkamas įrašyti pirmąją dainą „Ką darysi?“. Įrašų studijoje dabar dirbu vienas, tad natūraliai vieninteliais galimais dainininkais tapo mūsų vaikai. O apie bendrą projektą, kuriame idėjas generuotų ir dainų tekstus rašytų mano žmona, o aš kurčiau muziką, galvojome jau anksčiau, o dabar tiesiog atsirado daugiau laiko kūrybai“, – sako P. Jasiūnas. 

Dainą apie griūvantį pasaulį „Ką darysi?“ kūrė visa šeima/ Sandros Senkės nuotr.

Visas projektas vadinasi „Atskiras žmogus“  ir jo dainos yra skirtos kiek paūgėjusiems vaikams bei jų tėvams. „Norisi su vaikais dainose kalbėtis rimtomis temomis, bet tikrai ne visada, ne per rimtai, tad tikrai bus ir linksmybių, žaidimo žodžiais“, – į pokalbį jungiasi Pauliaus žmona Modesta Jurgaitytė.  Ji pasakoja, kad ir klipo filmavimas vyko karantiniškai – su sūnumi Motiejumi išėjo į šalia namų plytinčius laukus bei mišką. „Prašiau jo tiesiog eiti, nevaidinti, o ėjimą filmavau paprasčiausiu telefonu. Tik montuoti nemokėjome, prašėme pagalbos“, – pasakoja moteris.

Ar vaikai noriai dalyvauja šiame projekte? „Vaikai nedžiūgavo, bet sutiko. Matome šio projekto prasmę, todėl juos ir pasikvietėme, pasikalbėjome, kodėl reikia jų pagalbos. Nemanau, kad visas dainas dainuosiu su dukra, bet šiuo metu tiesiog neįmanoma kitaip, o ir vaiko balso šiandienos pasaulyje labai reikia“,  – mano P. Jasiūnas.

„Daina „Ką darysi?“ –  apie griūvantį pasaulį ir mūsų atsakomybę. Juk ne viskas, bet daug –  mūsų pačių rankose – tėvų, vaikų, senelių. Vaikai kurs ateities pasaulį, jame gyvens. O ką konkrečiai šioje dainoje išgirsime, matyt, priklausys, nuo pačių“, – sako dainos autoriai.