Karina Krysko atskleidė skaistaus veido paslaptį: be kelių dalykų neįsivaizduoja dienos

Karina Krysko / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

41-eirų grupės „69 Danguje“ narė Karina Krysko stebina savo nepriekaištinga išvaizda ir skaisčia oda. „Paisau visų savo ilgametės kosmetologės rekomendacijų“, – patikina atlikėja ir atskleidžia be ko neįsivaizduoja savo dienos.

Gana dažna viešnia grožio terapeutės, kosmetologės Vaidos Bajarienės kabinete yra dainininkė – Karina Krysko. Garsi kaunietė patikina, kad visų kosmetologės rekomendacijų ji paiso.

„Aš kas rytą išgeriu stiklinę vandens. Šito nepamirštų niekada, – šypsodamasi apie mėgstamus grožio ritualus kalba K.Krysko. –Kasdien naudoju veido odos priežiūros priemones, serumus ir kremus, kuriuos man rekomenduoja ir parinke kosmetologė. Paskutiniu metu namuose mėgstu dažniau pasilepinti ir veido kaukėmis“.

Karina Krysko / Tomo Kaunecko nuotr.

„Tai – nuobodu, bet yra būtina, jei kasdien norite džiaugtis skaistesne, lygesne oda ir tobulesniu makiažu“, – Karinai pritaria grožio terapeutė, kosmetologė Vaida Bajarienė, pasakodama apie kas rytą ir vakarą privalomą rutiną – veido odos nuvalymą, prausimą, puoselėjimą bei drėkinimą.

Veido odos priežiūra, anot jos, yra vienas svarbiausių moters grožio ritualų, norint ją išlaikyti sveiką ir švytinčią.

Karina Krysko / Tomo Kaunecko nuotr.

„Ir išimčių ar atostogų čia negali būti, – patikina pašnekovė, – Nes kasdien daugiau ar mažiau yra naudojama dekoratyvinė kosmetika, odos būklę veikia aplinkos užterštumas ir įtemptas gyvenimo ritmas“.

Ir, nors odos priežiūros rutina skiriasi priklausomai nuo odos tipo, yra keletas pagrindinių žingsnių, pasak V. Bajarienės, kuriuos turėtų atlikti kiekviena moteris.

Karina Krysko su vyru Jeronimu Miliumi ir sūnumi Majumi atostogavo Lenkijoje / Asmeninio albumo nuot...

Rytą grožio terapeutė rytą rekomenduoja pradėti nuo veido odos valiklio ir drėkinančio kremo. Anot jos, reikėtų nepamiršti ir SPF apsaugos. Vakarais būtina skirti pakankamai laiko tinkamai nuprausti veidą, pašalinti visus nešvarumų ir makiažo likučius. Tam itin tinkamas aliejaus pagrindo prausiklis. Ritualo pabaigoje odą patariama palepinti naktiniu kremu.

Rutinai svarbūs ir serumai, o kartą per savaitę – veido kaukė ir šveitimas. „Tam tikros priemonės į „dienotvarkę“ įtraukiamos atsižvelgiant į moters amžių. Pavyzdžiui, jei atšventėte 40-ąjį gimtadienį, patartina du kartus per dieną naudoti drėkinamąjį veido kremą, pienelio konsistencijos veido valiklį, vengti sausinančių odos priežiūros priemonių, o rytais į pagalbą pasitelkti serumą, kupiną antioksidantų“, – pataria grožio terapeutė.

Karina Krysko / Tomo Kaunecko nuotr.

Kartą per mėnesį kiekvienai, besirūpinančiai savimi, pravartu užsukti pas profesionalus – jie atliks efektyvias ir, įvertinę odos būklę, reikalingas procedūras – tokias, kurias namų sąlygomis pasidaryti sudėtinga. Jei veido priežiūros rutina yra teisinga, tuomet ir šventinis makiažas bus tobulesnis.

„Tik prieš didžiąsias šventes, ypač vestuves, patarčiau neeksperimentuoti pačioms, kad oda neparaustų, nesudirgtų“, – sako V.Bajarienė.

Karinos Krysko fotosesija (9 nuotr.)
+3

Skaitykite daugiau