Karina Krysko, Goda Alijeva ir Nijolė Pareigytė įsiamžino natūralumo kupinoje fotosesijoje

Karina Krysko, Goda Alijeva ir Nijolė Pareigytė /Mindaugo Navicko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gaivumu spindintis veidas, lengvai vilnijančios plaukų bangos ir natūralumu alsuojanti emocija – tokį įvaizdį UNISON Lab1 meistrai Emma Eglė Jočienė ir Juozas Proškevičius sukūrė trims pramogų pasaulio divoms – Karinai Krysko-Skambinei, Godai Alijevai ir Nijolei Pareigytei-Rukaitienei, pademonstruodami, kokia universali ir plačiai pritaikoma gali būti natūralumo stilistika.

Pasaulinė natūralumo tendencija

„Dirbdama su Karina, Goda ir Nijole visų pirma norėjau atitolti nuo atlikėjoms nuolat peršamo hipertrofuotai ryškaus, perdėtai seksualaus įvaizdžio ir pamėginti parodyti kiekvienos iš šių jaunų, charizmatiškų moterų asmenybę, atsisakyti dirbtinų, rėkiančių detalių ir leisti skleistis natūraliam, individualiam grožiui. Tam puikiai tiko pasaulyje jau ne vienerius metus vyraujanti natūralumo tendencija“, – pasakoja idėjos sumanytoja, vizažo meistrė Emma Eglė Jočienė. Atlikėjoms sukurtame įvaizdyje dominuoja pabrėžtas natūralus grožis, organiškai prie kūno glundantys audiniai, minkštos plaukų bangos ir subtilus makiažas.

Grupės „69 danguje“ merginos /Mindaugo Navicko nuotr.

Pavasario nuojautos plaukuose

Pavasario nuojautos atsispindi plaukų stilisto Juozo Proškevičiaus parinktose plaukų spalvose: švarios, natūralios, suteikiančios prabangos, bet, svarbiausia, neužgožiančios asmenybės.

„Nėra universalių taisyklių – yra individualių žmogaus bruožų padiktuoti sprendimai, kuriuos lemia veido linijos, siluetas. Nijolei – minkštas ir elegantiškas retro sušukavimas, Godai – lengvai prakarpyti sluoksniai ir tolimu skyrimu permesti plaukai, Karinai – nevaržomas paplūdimio ir vasaros vėjo efektas, tarsi jos meniškos sielos atspindys,“ – apie priimtus sprendimus pasakoja Juozas.

Grupės „69 danguje“ merginos /Mindaugo Navicko nuotr.

Natūralaus įvaizdžio universalumas

Natūralumo ir „tarsi be makiažo“ įvaizdžio banga pasaulyje ritasi jau ne vienerius metus, ir, Emmos nuomone, tai nestebina: juk natūralus įvaizdis yra, viena vertus, ne taip lengvai sukuriamas, todėl prabangus, kita vertus – jis labai universalus, tinkamas ne vien dalykinei/kasdieninei aplinkai, bet ir iškilmingam raudonajam kilimui ar žurnalo viršeliui. Viskas priklausys nuo to, kokie akcentai bei detalės bus sudėlioti aprangoje ir aksesuaruose.

„Atsižvelgdama į kiekvienos iš moterų individualius bruožus, paisiau pagrindinio šios fotosesijos koncepto – natūralumo. Godai buvo parinktas lengvas makiažas, ypač tinkantis pagal jos tipažą – gaivus, rausvas, jaunatviškas.

Žaviuosi Karinos veidu: dirbdama stengiausi jos pernelyg neryškinti – juk ji ir taip be galo ryški. Todėl gražiausius bruožus atskleidžiau saikingu, subtiliu makiažu, per švelnius pastelinius rusvai raudonus atspalvius.

Kad energijos kupina Nijolė nuotraukose spinduliuotų ramybe, atsisakiau žemės spalvų ir rinkausi grakščius švelnaus koralo atspalvius,“ – pasakoja vizažo meistrė Emma.

Grupės „69 danguje“ merginos /Mindaugo Navicko nuotr.

Naujosios „Kristi Andress“ kolekcijos anonsas

Fotografo Mindaugo Navicko užfiksuotuose kadruose makiažu ir plaukais kuriamą švaros emociją dar labiau sustiprina dizainerės Kristinos Kalinauskaitės pasiūlyti „Kristi Andress“ aprangos ir aksesuarų deriniai. Pirmajame – kūno spalvos šarmingos suknelės, optiškai susiliejančios su grakščiu moters siluetu. Antrajame – jaukios medvilnės ir odinių akcentų natūralumas.

Grupės „69 danguje“ merginos /Mindaugo Navicko nuotr.

„Stilistiškai ieškojau sprendimo, įvedančio žaismės, bet nesudrumsčiančio kuriamos tylos. Pirmajame derinyje tam puikiai pasitarnavo ilgi diržai, kuriais sukūriau skirtingus reljefus, – pasakoja Kristina. – Tuo tarpu antroji fotosesijos dalis – su Cowgirl/ Western stiliaus prieskoniu, sukurta naudojant naujausios „Kristi Andress“ 2019 m. Pavasario/Vasaros kolekcijos baltas siuvinėtos medvilnės sukneles su akcentiniais juodos odos aksesuarais“.

Merginoms įvaizdį kūrė: Emmos Eglės Jončienės grimas, Juozo Proškevičiaus šukuosenos, „Kristi Andress“ drabužiai.

Grupės „69 danguje“ merginų fotosesija (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau