Karinos Krysko nuotykiai kruiziniame laive: „Pirmą kartą gyvenime mačiau tornadą, jauku nebuvo“

Karinos Krysko atostogos / Asmeninė nuotr.
Karinos Krysko atostogos / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-16 12:23
AA

Kas nenorėtų žiemiškų Lietuvos orų iškeisti į kaitinančią saulę? Atlikėja Karina Krysko-Skambinė dar prieš žiemos šventes spėjo pasimėgauti maloniu klimatu prie Viduržemio jūros. Visą savaitę šeima plaukė kruiziniu laivu po Viduržemio jūrą ir kasdien išlipdavo vis kitos valstybės krantuose.

„Aplankėme Kroatiją, Turkiją, Graikiją ir tada vėl grįžome į Kroatiją. Buvo labai smagu, pavyko atsijungti nuo savo pasaulio, pabėgti iš Lietuvos. Pailsėjau, pamačiau labai daug gražių vaizdų. Nors nebuvo karšta, poilsis buvo aktyvus“, – 15min pasakojo K.Krysko.

Karinos Krysko atostogos / Asmeninė nuotr.

K.Krysko pasakojo, kad Kroatijoje viešėjo pirmąjį kartą ir liko sužavėta vienu gražiausiu šalies miestu Dubrovniku. Įspūdį paliko ir Graikijos salos Rodo gamta.

Kelionės metu K.Krysko susidūrė ir su įspūdingu gamtos reiškiu – tornadu. „Pirmą kartą gyvenime mačiau tikrą tornadą. Ačiū Dievui, kad jis nebuvo labai didelis. Visi susirinkę prie borto stebėjome įspūdingą vaizdą, kai dangus kovoja su jūra. Tie, kas dirbo laive, sakė, kad didesnis tornadas būtų pridaręs bėdų, ypač jei būtų šalia kruizinio laivo. Nepasakyčiau, kad buvo jauku stebėti tokį reiškinį, bet tikrai įdomu“, – pasakojo K.Krysko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kauniečių romantinėje juostoje „Be 5 min. vedę“ vieną pagrindinių vaidmenų sukūrė Karina Krysko

Kokie kelionių kruiziniu laivu privalumai? K.Krysko pasakojo, kad laive gausu pramogų, o tai, kad kasdien gali išvysti vis kitą šalį, atostogoms suteikia įvairumo. Vis dėlto, apžiūrėti šalia Viduržemio jūros nusidriekusius miestus, laiko nėra tiek daug, todėl verta keliauti ir automobiliu.

„Kai keliauji automobiliu, nesi pririštas prie bilietų, griežto grafiko. Tačiau su kruizu keliauti irgi yra labai smagu, nes yra labai daug veiklos net pačiame laive. Labai daug pramogų: įvairiausi pasirodymai, ledo arenos, miuziklai, skanus maistas... Jeigu geras oras, laive gali ir pasimaudyti, ir pasideginti.

Karinos Krysko atostogos / Asmeninė nuotr.

Taip pat kiekvieną dieną esi vis kitoje šaly. Aišku, tu negali įsigilinti į tą šalį taip, kaip kad būtum savaitę joje, per kelias valandas jos nepamatysi, tik truputėlį prie tos kultūros prisilieti. Vis dėlto į didelį kruizą gali tilpti didelė kompanija draugų ir tai labai šaunu – ne kartą esame taip keliavę“, – teigė K.Krysko.

Paklausta, ar šįsyk nesukėlė nepatogumų dažnai žmonėms pasireiškianti jūros liga, K.Krysko juokėsi: „Maniau, kad nesergu jūros liga, bet kai praėjusį kartą keliavome, buvo labai didelis bangavimas, tai truputėlį buvo negera. Šį kartą jūros liga nepasireiškė, nors laivas nemenkai siūbavo.“

Karinos Krysko atostogos Viduržemio jūros regione (10 nuotr.)
+4