Karjera ir tinkamiausia profesija pagal Zodiako ženklą

Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sakoma, kad pinigai mėgsta tuos, kurie daro savo darbą. Kaip išsirinkti darbą, kuris jums patiktų, atitiktų jūsų sugebėjimus ir tuo pačiu neštų geras pajamas?

Keisdami ar ieškodami naujo darbo, pasidomėkite, ką sako žvaigždės. Galbūt horoskopas padės išvengti klaidų renkantis darbą ir pasufleruos, kokioje srityje jūsų laukia pinigai ir sėkmė, rašoma 1001goroskop.ru.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Manoma, kad šio Zodiako ženklo asmeninės savybės padeda jam padaryti stulbinančią karjerą ir lengvai pasiekti užsibrėžtų tikslų. Avinai yra ambicingi, entuziastingi, atsakingi, moka priimti sprendimus ne tik už save, bet ir už kitus. Trumpai tariant, šis ženklas turi visas lyderiui reikalingas savybes. Avinų savarankiškumas, pasitikėjimas savimi, entuziazmas ir kūrybinis požiūris į darbą gali padėti jiems pasiekti karjeros aukštumų bene visose srityse.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: vadybininkas, politikas, žurnalistas, verslininkas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jautis – užsibrėžtų tikslų siekti gebantis Zodiako ženklas. Šis ženklas puikiai žino, ko nori pasiekti, o iki tikslo jis eina drąsiai ir neatsigręždamas atgal. Jaučių užsispyrimas, atkaklumas bei kruopštumas daro juos nepakeičiamais ir vadovybės itin vertinamais darbuotojais.

Šio ženklo atsakingumas ir gebėjimas tiksliai viską pasverti ir priimti reikiamą sprendimą padeda jam pasiekti karjeros aukštumų. Tiesa, karjera dėl karjeros nėra pagrindinis Jaučio tikslas. Aukštai užimamos pareigos ir geras darbas jam reikalingos tam, kad būtų užtikrintas stabilumas bei materialinė gerovė.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: verslininkas, ūkininkas, inžinierius, aktorius, muzikantas, gydytojas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvyniai gali padaryti gerą karjerą, bet tik tam tikrose srityse. Dalykas tas, jog šis Zodiako ženklas nemėgsta rutinos ir monotonijos. Darbas vienoje vietoje ir griežtai nustatytomis valandomis – tikrai ne Dvyniams. Kitas šio ženklo priešas – užsispyrimo bei atkaklumo stoka: jie greitai „užsidega“, bet lygiai taip pat greitai ir „atvėsta“.

Būtent dėl to Dvyniai per savo gyvenimą gali pakeisti ne vieną darbą. Šiam ženklui reikia tokio darbo, kuris būtų susijęs su nuolatiniu bendravimu, naujomis patirtimis bei vis kita aplinka.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: politikas, verslininkas, prekybos agentas, reporteris, žurnalistas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šis Zodiako ženklas neturi ambicijų ir tam tikro „variklio“, kuris verstų jį atkakliai ir greitai siekti karjeros aukštumų. Tačiau Vėžio gebėjimas viską lėtai apmąstyti ir atsargiai judėti pirmyn su laiku duoda savo vaisių.

Dėl šio atsargumo bei lėtumo Vėžys, palyginti jį su kitais, daug greitesniais darbuotojais, retai kada suklysta. Būtent neskubėjimas, atsargumas ir estetinis žvilgsnis į aplinkinį pasaulį leidžia jam atrasti savo nišą darbo rinkoje.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: prekybininkas, maisto pramonės ir nekilnojamojo turto darbuotojas, bankininkas, muzikantas, rašytojas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Liūtas – vadovas iš prigimties. Šis ženklas, net užimdamas visai nereikšmingas pareigas, geba suburti aplink save žmones, tinkamai priimti sprendimus ir atsakyti už juos. Liūtas iš prigimties yra labai praktiška asmenybė, todėl niekada neeikvos savo jėgų fantastiškam, neįgyvendinamam projektui.

Jis imsis tik tokio darbo, kurį gerai išmano, kuris yra pelningas ir perspektyvus. Šios savybės padeda Liūtui pasiekti karjeros aukštumų, ypač toje srityje, kur reikia organizuotumo ir sugebėjimo vadovauti.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: politikas, gydytojas, mokytojas, aktorius, režisierius, teisininkas, konsultantas, rašytojas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mergelės pasižymi darbštumu, kruopštumu, pedantiškumu, analitiniu protu ir blaiviu mąstymu. Šis ženklas gali visiškai atsiduoti darbui, sėdėti jame nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Visos šios savybės Mergelę daro nepakeičiamu darbuotoju.

Jeigu darbo vietoje reikia padaryti idealią tvarką, to niekas nepadarys geriau negu šis Zodiako ženklas. Tiesa, nors Mergelė gali būti puiki savo profesijos specialistė, jai dažnai trūkta ambicijų, dėl ko ji retai kada pasiekia svaiginančių karjeros aukštumų.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: buhalteris, leidėjas, bankininkas, gydytojas, mokslininkas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl įgimto polinkio viską gerai, neskubant apmąstyti, Svarstyklės retai kada suklysta, ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir darbe. Ši savybė suteikia šiam ženklui pranašumų prieš greitesnius ir atkaklesnius kolegas.

Šia prasme laikas yra Svarstyklių sąjungininkas: kuo ilgesnis jų darbo stažas, tuo didesnė tikimybė, kad darbdavys įvertins šio Zodiako ženklo profesinius gabumus. Kitas Svarstyklių privalumas – jos sugeba susikoncentruoti, niekada neveikia neapgalvotai ir pasikarščiavę.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: darbas, kur reikalingas diplomatiškumas ir santūrumas, medicina, teisė, politika.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Skorpionas – nugalėtojas iš prigimties, kuris žino, kaip pasiekti savo tikslų. Šio ženklo begalinis pasitikėjimas savo jėgomis padeda jam įveikti bet kokias kliūtis savo kelyje, todėl Skorpionas visada gauna tai, ko nori.

Būkite tikri, jeigu jis užsidegs padaryti stulbinančią karjerą – anksčiau ar vėliau jam tai būtinai pavyks. Savo tikslų Skorpionas siekia tyliai, bet atkakliai, niekam neužleisdamas kelio. Šio ženklo aukštas intelektas, intuicija ir gebėjimas pasikliauti tik savo jėgomis atveria jam bet kokias duris.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: mokslininkas, žurnalistas, psichologas, rašytojas, chirurgas, tyrėjas, detektyvas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šis Zodiako ženklas nepripažįsta spaudimo ir griežtų rėmų. Jam sunku susitaikyti su tuo, kad į darbą reikia ateiti nustatytu laiku ir su asmeninės laisvės apribojimu.

Dar daugiau, Šaulys nepripažįsta autoritetų, todėl vargu, jog jis leis, kad jam vadovautų ar rėktų ant jo. Šie charakterio bruožai retai leidžia Šauliui greitai ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Tačiau šis ženklas turi kitų talentų: entuziazmą, nuoširdų domėjimąsi savo darbu, proto guvumą ir imlumą. Šie charakterio bruožai gali padaryti Šaulį puikiu specialistu.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: darbas, susijęs su nuolatiniu bendravimu, aktyvia veikia ir rizika: reklamos pardavimų vadybininkas, prekybos agentas, sportininkas, aktorius, žurnalistas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ožiaragis – vienas sėkmingiausių Zodiako ženklų darbui ir karjerai. Jis ambicingas, dalykiškas, užsispyręs ir psichologiškai stiprus, t.y., pasižymi visomis, lyderiui ir karjeristui būdingomis savybėmis. Ožiaragis lėtai, bet užtikrintai, įveikdamas visas kliūtis savo kelyje, sieks karjeros aukštumų.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: mokslininkas, mokytojas, gydytojas, inžinierius, juvelyras, bankininkas, valstybės tarnautojas, tyrėjas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vandeniai – tikri genijai. Būtent tarp šio Zodiako ženklo atstovų dažniausiai sutinkami neeilinių gabumų žmonės, tačiau labai svarbu, kad šiuos gabumus tinkamai įvertintų ir suprastų darbdavys.

Nepaisant to, kad Vandeniai yra protingi, pasižymi nestandartiniu požiūriu į darbą ir tiesiog trykšta naujomis idėjomis, santykiuose su darbdaviu gali kilti nemažų problemų. Laisvę mėgstantis Vandenis nepripažįsta punktualumo bei kruopštumo. Jo darbo stilius – fantazijos polėkis ir įkvėpimas, dėl to šio ženklo talentai ir gabumai gali atsikleisti tik tada, kai jis turi visišką veiksmų laisvę.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: darbas, susijęs su visiška veiksmų laisve: išradėjas, rašytojas, dailininkas, muzikantas, aktorius, režisierius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žuvys yra labai talentingos, bet nepraktiškos: gyvenime jos gali pasiekti viską, arba visai nieko. Žuvims svetimos ambicijos, šlovė, pinigai ir valdžia. Šiam Zodiako ženklui labai sunku rasti savo gyvenimo kelią.

Dažnai joms reikia kito žmogaus, kuris galėtų nukreipti jas tinkama gyvenimo vaga ir taip atskleistų Žuvų talentus. Bėda ta, jog to to žmogaus iš šalies Žuvys gali laukti visą savo gyvenimą. Patarimas šiam ženklui: būkite atkaklesni ir, nepaisant aplinkybių, nebijokite plaukti prieš srovę.

Tinkamiausia profesija ar veiklos sritis: visos profesijos, susijusios su kūryba: dailininkas, dainininkas, kompozitorius, vizažistas, kirpėjas. Tiesa, Žuvys turi neblogą gebėjimą nuspėti ateitį, todėl save galėtų atskleisti ir būrimų salone.

Skaitykite daugiau