Karklės festivalyje įvyksiančio „RKL Summer 3x3“ turnyro nugalėtojams – įspūdingas piniginis prizas

muzikos-festivalis-karkle-2015
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

​​​​​​​Rugpjūčio 18-20 dienomis ant jūros kranto sugrįžtantis festivalis „Karklė Live Music Beach 2017“ žada svečiams vasarą su laiminga pabaiga, tačiau antrąją festivalio dieną vyksiančio „RKL Summer 3x3“ turnyro dalyviai bus nudžiuginti dar labiau. Karklės festivalio organizatoriai skelbia, jog gatvės krepšinio turnyro pirmos vietos laimėtojams atiteks net 1000 eurų čekis, tai – dar neregėto dydžio prizas tokio tipo varžybose.

Tai bus pirmasis toks Regionų krepšinio lygos inicijuotas gatvės krepšinio turnyras, kuriu organizatoriai siekia parodyti, jog festivalių metu galima suderinti pramogas ir sportą. Žinoma, turnyre, kaip ir priklauso, vyraus festivališka atmosfera – gerą sportininkų bei žiūrovų nuotaiką užtikrins specialią programą ruošiantis didžėjus ir kitos pramogos.

Pagrindinė turnyro rėmėja, sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė „SIL“ padėjo sukaupti išties stebinantį prizinį fondą – pirmąją vietą laimėjusi komanda bus apdovanota 1000 eurų čekiu, antrosios vietos nugalėtojams atiteks 300 eurų, o trečiosios – 200 eurų piniginiai prizai.

Turnyre komandos bus padalintos į grupes po 4-5 žaidėjus. Pirmame etape komandos sužais su visomis grupes varžovėmis, o vėliau bus surengtos atkrintamosios varžybos.

Dalyvavimas „RKL Summer 3x3 2017“ turnyre – nemokamas, o turnyro dalyviams galioja specialios „Karklė LIve Music Beach 2017“ festivalio kainos. Įsigijusieji bilietus ne tik galės dalyvauti turnyre, bet ir bus pilnateisiai festivalio svečiai.

Komandų registracija bus vykdoma iki rugpjūčio 17 dienos 12 val. el. paštu [email protected]

Nuo 2005 m. organizuojama RKL yra pirmas laiptelis Lietuvos klubinio krepšinio piramidėje. Nuo šios lygos daugelis perspektyviausių Lietuvos krepšininkų pradeda žengti į profesionalų sportą. Tarp žymiausių krepšininkų, savo karjerą pradėjusių RKL čempionate, yra Jonas Valančiūnas, Lukas Lekavičius, Artūras Gudaitis, Marius Grigonis, Mindaugas Girdžiūnas, Mindaugas Lukauskis ir kiti. 2016-2017 m. sezone „Natural Pharmaceuticals-RKL“ čempionate varžėsi 41 komanda iš 32 Lietuvos miestų, iš viso apie 600 žaidėjų.

Jau 7-us metus rengiamas „Karklė Live Music Beach“ šiemet festivalio svečius džiugins kruopščiai atrinkta užsienio bei Lietuvos atlikėjų muzika, išskirtinėmis pramogomis, plačia pasaulio virtuvių įvairove ir geromis emocijomis.

Skaitykite daugiau