Karlie Kloss atskleidė, kodėl nutraukė kontraktą su „Victoria's Secret“: „Toks moters įvaizdis neatitiko mano vertybių“

Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.
Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-07-03 16:55
AA

Buvęs „Victoria's Secret“ angelas Karlie Kloss (26), kalbėdamasi su „British Vogue“, atskleidė, kodėl nutraukė kontraktą su šia kompanija. Nuo tada, kai 2015-aisiais Karlie Kloss pasitraukė iš šios kompanijos, ji niekuomet nėra pasakojusi, kas privertė ją taip pasielgti.

„Nusprendžiau atsisakyti dirbti su „Victoria's Secret“, nes supratau, kad taip, kaip ji vaizduoja moterį, nesutampa su mano požiūriu. Ir tai nėra ta žinutė, kurią norėčiau siųsti kitoms merginoms. Aš kitaip suprantu moters grožį“, – tikino modelis.

Pasitraukti iš šios kompanijos ją paskatino ir studijos, kuriose ji mokėsi feminizmo istorijos. Nors tąkart oficialiuose pareiškimuose, kodėl Karlie Kloss nutraukia kontraktą, buvo teigiama, kad mergina nori susikoncentruoti į karjerą ir daugiau laiko skirti mokslams.

Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.

„Studijos buvo esminis mano gyvenimo žingsnis, kai supratau, kad įžengiau į feminizmą, – kalbėjo K. Kloss. – Tai gebėjimas drąsiai priimti sprendimus, nepaisant to, su kokiais prekiniais ženklais dirbi“.

Tiesa, supermodelis 2017-aisiais buvo grįžęs į „Victoria's Secret“ ir žengė garsiuoju podiumu.

"Tuomet labai bijojau prarasti darbą, pasakydama, kad kažkas nėra man priimtina. Tačiau dabar itin savimi pasitikiu ir galiu drąsiai žengti podiumu bei išsakyti savo poziciją," – kalbėjo Karlie Kloss.

Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.

Apie podiumą vaikystėje Karlie nesvajojo. Nuo pat mažų dienų ji lankė baleto mokyklą, tačiau, kai paauglystėje išstypo iki 1,85 m, buvo paraginta pagalvoti apie modelio karjerą. Šokdama mergaitė buvo išmokusi grakštumo, taisyklingos laikysenos, plastiškų judesių, todėl iškart buvo atrinkta iš gausaus būrio pretendenčių demonstruoti drabužius.

Talentus medžiojusi modelių agentūra „Elite“ netruko vietinės reikšmės drabužių pristatyme pastebėti tikro talento ir tuoj pat pasirašė sutartį su pradedančiąja manekene.

Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.

Netrukus K.Kloss persiviliojo modelių agentūra „NEXT“, ir ji buvo tiesiog įsukta į darbus. Pirmojoje mados savaitėje Niujorke naujokė podiumu žengė net 31 kartą! Ji demonstravo Marco Jacobso ir Carolinos Herreros kurtus apdarus. Ir visai netrukus vyko į Paryžiaus mados savaitę, kur žingsniavo net 64 kartus apsivilkusi bene visų garsiausių mados kūrėjų drabužiais.

Dizainerio Jonho Galliano mūza tapusi mergina papuošė daugybę garsiausių mados leidinių ir renginių, sublizgėjo ir kitais talentais. Buvo viena MTV kino apdovanojimų raudonojo kilimo reporterių, filmavosi serialo „Liežuvautoja“ („Gossip Girl“) epizode bei Taylor Swift vaizdo klipe „Bad Blood“. Beje, modelis ir dainininkė yra geros bičiulės.