Karlie Kloss tapo jauniausiu „Victoria's Secret“ angelu

Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.
Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-18 15:43
AA

Gražuolė Karlie Kloss (20) pagaliau užsitarnavo savo angelo sparnus ir nuo šiol su Miranda Kerr, Candice Swanepoel, ir Alessandra Ambrosio galės didžiuotis „Victoria's Secret“ angelo statusu.

Pikantiškiausiame metų mados renginyje, kurį kasmet rengia apatinio trikotažo gamintojas, Karlie podiumu žengia jau nuo 2011 m. 20-metė tapo jauniausiu modeliu, prisidėjusių prie garsiųjų angelų, rašoma FashionTV.com.

Žinia apie Kloss karjeros permainas buvo atskleistos, kai prieš kelias dienas Los Andžele buvo pristatyta naujausia 2013 m. „Victoria‘s Secret“ maudymosi kostiumėlių kolekciją, o po pristatymo sekė tiesioginis pokalbis „Paklausk angelo“ per socialinį tinklą „Twitter“.

Neabejojama, kad nuo šiol K.Kloss modelio karjera įsibėgės kosminiu greičiu ir mergina gali tikėtis ne vieno pelningo pasiūlymo. Faktai kalba patys už save: net penki „Viktoria‘s Secret“ angelai patenka į daugiausia uždirbančių modelių TOP10, sudarytą 2012 m.

1,80 m ūgio modelis yra graibstoma mados pasaulyje. Šiais metais podiumu ji vaikščiojo visas keturias mados savaites ir pasirašė sutartis su „Lacoste“, „Lanvin“ bei „Donna Karan“.

Itališkasis „Vogue“ žurnalas vos prieš kelias dienas buvusią baleriną Kloss pavadino „kūnu“ (angl „The Body“). Iki šiol tokiu epitetu visada buvo pristatoma australė Elle Macpherson (49).

Karlie Kloss – jauniausias „Victoria's Secret“ angelas (20 nuotr.)
+14