Karolina Meschino apie kaimą: „Anksčiau galvojau, kad ten tik mėšlas ir botai“

Karolina Meschino / Tomo Kaunecko nuotr.
Karolina Meschino / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2018“ Metų stiliumi paskelbta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino gimė ir užaugo Vilniuje. Niekada savęs kaime neįsivaizdavusi mergina pamilo ūkininką, todėl dabar bando nepersiplėšti tarp gyvenimo kaime ir mieste. „Aš visą laiką įsivaizdavau, kad kaimas ir yra tas mėšlas, botai, purvas. Bet iš tikrųjų kaime dabar yra tokios technologijos – kombainai su liečiamais ekranais, kondicionieriais, USB rakčiukais“, – apie savo įspūdžius pasakojo Karolina.

Jau šį vakarą Karolina Meschino drauge su dainininke Mia ir renginių vedėju Dainiumi Palivonu gins miestiečių garbę TV3 žaidime „Miestas ar kaimas“. Karolina ne tik įrodys, jog nebijo jokio darbo, bet bandydama kuo greičiau perpjauti rąstą iki kraujo susižalos ranką.

Miestiečių komandos narė dainininkė Mia, kilusi iš Skuodo rajone esančio Kaukolikų kaimo, tačiau jau daug metų gyvena mieste. Sako, kad apsiprasti didmiestyje nebuvo lengva, bet dabar mato didelius privalumus. „Mes galime nueiti į teatrą, nuvažiuoti į koncertą, pagaliau tos parduotuvės didžiulės, kurių kaime nėra. Vilniuje daug kas mėgsta tiesiog praleisti dieną prekybos centruose. Ir tai geriau negu sėdėti namie ir kilnoti taurelę.

Dainius Palivonas – renginių vedėjas, tikras miestietis. Sako, kad kaime neišgyventų, nes jam trūktų veiklos, nors ūkio darbai jo negąsdina. „Kaime žmonės susiaurina savo matymą ir bendravimą, jei žmogus neria tik į buitinius dalykus – reikia išgyventi, valgyti, tai ir jo bendravimas bus toks. Viską lemia tai, kaip jis mato gyvenimą. Jeigu jis mąsto taip, tai jis tampa tuo tikru kaimiečiu“.

Nuomonę apie siaurą kaimo žmonių mąstymą paneigs trys kaimo komandos atstovai: atlikėjas Juozas Butnorius drauge su Akmenės seniūnu ir kultūros centro darbuotoja. Juozas tikina: „Esu tikras normalus kaimietis kaip didžioji dauguma lietuvių“. Akmenės seniūnas Vladimiras Silvaško pats pabėgo iš miesto į kaimą, nes čia, pasak jo, daugiau tikrumo. „Nuoširdumas tame, kad jie bendrauja daugiau gyvai, o net tai, kad įlindę ten į telefonus ir vienas kitam tik rašo sms ar dar kažką“, – sako seniūnas. Akmenės kultūros centro darbuotoja Ingrida Akulavičienė įsitikinusi, kad „Kaimiečio ir miestiečio neįmanoma atpažinti, nes tiek mieste, tiek kaime gali rasti žmogų su kaliošais ir tiek čia, tiek čia gali rasti išprususių žmonių“.

Ar pavyks šiame žaidime miesto gyventojams atsirevanšuoti prieš tai net su kartus triumfavusiems kaimiečiams? Kas geriau žino, kokiais stalo įrankiais reikia naudotis, ir kas greičiau perpjaus rąstą? Sužinosite jau šį vakarą 20 val. linksmiausiame tautos žaidime „Miestas ar kaimas“ per TV3.