Karolina Meschino įsiamžino su popmuzikos žvaigžde Nicole Scherzinger: tai padaryti nebuvo lengva

Karolina Meschino, Nicole Scherzinger / Asmeninio albumo (Instagram) nuotr.
Karolina Meschino, Nicole Scherzinger / Asmeninio albumo (Instagram) nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-05 21:02
AA

Nuomonės formuotoja, verslininkė Karolina Meschino (27) iš kelionės Mykonos saloje tikrai turės ką prisiminti. O nuotraukos liudys ir apie kai kuriuos neeilinius įspūdžius – Karolina džiaugiasi, kad jai pavyko įsiamžinti su garsia dainininke Nicole Scherzinger (45).

Atostogaudama Mykonos saloje, Karolina Meschino viename klube susitiko su pasaulinio garso muzikos žvaigžde, šokėja ir aktore Nicole Scherzinger.

Negana to, su ja pavyko ir įsiamžinti. Įspūdžiais savo instagramo paskyroje pasidalijusi Karolina neslėpė, kad tai padaryti buvo išties nelengva – tvarką prižiūrėjo apsauga.

Beje, į kadrą papuolė ir žinomas grafičių menininkas Alecas Monopoly.

„Nežinau, kaip čia man taip pasisekė kad turiu fotkę (dar po dešine Alecas Monopoly įšoko į kadrą), nes šiaip su niekuo nesifotkino ir visą stalą supo belenkiek apsaugos, neleido nei filmuot, nei nieko, ir trynė viską iš telefonų“, – instagrame rašė K.Meschino ir pasidalijo nuotraukomis iš įsimintino vakaro:

Nicole Scherzinger – popmuzikos žvaigždė, priklausiusi populiariai merginų grupei „Pussycat Dolls“. Ji taip pat susikūrė sėkmingą solinę atlikėjos karjerą ir pasižymėjo ne tik muzikos srityje – atliko vaidmenų filmuose ir serialuose, laimėjo televizijos šokių projektą „Dancing with the Stars“.