Karolina Meschino su Dominyku Ježeriu-OG Version dukrelei Isabelle Vilniuje pasodino sakurą

Karolina Meschino su sužadėtiniu Dominyku Ježeriu-OG Version, dukrele Isabelle ir visa savo šeima – tėvais Antonio ir Asta Meschino, broliu Antonio Meschino ir jo drauge / Aistės Kirsnytės nuotr.
Karolina Meschino su sužadėtiniu Dominyku Ježeriu-OG Version, dukrele Isabelle ir visa savo šeima – tėvais Antonio ir Asta Meschino, broliu Antonio Meschino ir jo drauge / Aistės Kirsnytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-05 14:55
AA

Nors pavasaris dar mažais žingsneliais ateina į Lietuvą, jį prisišaukti galime patys. Tą vieną permainingą popietę įrodė influencerė Karolina Meschino su šeima. Kartu su mylimuoju Dominyku Ježeriu-OG Version ji savo dukrelei Isabelle padovanojo medelį – savo grožiu ypatingą Japonijos sakurą, kurią pasodino artėjančios dukros keturių mėnesių sukakties proga.

Jaunoji mama savo emocijomis ir dailia fotosesija, kurią įamžino fotografė Aistė Kirsnytė, pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

„Isabelles sakuros sodinimo ceremonija su šeima. Buvo be galo gražu ir miela, džiaugiamės, jog mažiukė turės savo medelį! Galėsime kasmet piknikauti šalia jo, kai žydės, smagu bus stebėti, kaip abi auga“, – savo „Instagram“ paskyroje gerų emocijų neslėpė Karolina.

Savo žiedais kikevienais metais pasibaigus žiemai džiuginantį japonišką medį su sužadėtiniu Dominyku Ježeriu tėvai padovanojo dukrai artėjančios keturių mėnesių sukakties proga.

„Gera prisidėti prie miesto grožio ir sau susikurti šventę. Dėkojame „Baltijos Vėjams“ už nerealią, be galo prasmingą idėją ir kad prižiūrite Vilniaus sakurų parką“, – kalbėjo K.Meschino.

Pasodinti sakurą Isabellei sugalvojusi influencerė jau beveik keturis mėnesius ant rankų laiko stebuklą, o idėja kažką prasmingo padovanoti jau seniai sukosi jos galvoje.

„Šį kartą nereklamuoju nieko, tai – nuoširdi rekomendacija, jei turite galimybę – pasodinkit ir jūs savo medelį, labai graži simbolika. Jau dabar galite rezervuoti savo sakurytes rudeniui. Sakuros iš Japonijos atvežtos tokios, kad galėtų peržiemoti mūsų šalčius“, – sakė Karolina.

 

Karolina Meschino su mylimuoju Dominyku Ježeriu-OG Version dukrai Isabelle pasodino sakurą (7 nuotr.)
+1