Karolina Meschino su vaikinu leidosi į kelionę: „Tai – Rojus žemėje“

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-11 19:08
AA

„Stilinga nuo galvos iki kojų“, – taip dažniausiai apibūdinama jaunąją kartą įkvepianti stilistė Karolina Meschino. Nenuostabu, kad kitos merginos ja gėrisi. Karolina domina ne tik savo išvaizda, bet ir gyvenimo būdu. Jei ji kažką daro – tai daro su didžiule aistra. Būtent pastarosios apimta Karolina pasakoja apie savo ir vaikino Jono kelionę į svajonių kampelį Maldyvus.

Šiais metais Karolina su savo širdies draugu Jonu Misevičiumi taupyti nusprendė dar prieš šventes. Pora nesikeitė dovanomis ir susitarė sausio mėnesį išvykti atostogų.

„Norėjome nuo visko atitrūkti ir kažkur pabėgti tik dviese. Niekaip negalėjome apsispręsti, kur vykti, tad pirminė idėja buvo tokia, jog skrisime su paplūdimio krepšeliais į Frankfurtą ir iš ten susirasime paskutinės minutės kelionę į šiltus kraštus. Tačiau radome bilietus į Maldyvus. Iki šiol Maldyvai buvo mano medaus mėnesio svajonių kryptis, kažkaip pagalvojome: „Tiek jau to – skrendame dabar. Sekančią dieną sėdėjome lėktuve, vykstančiame į Rojaus kampelio sostinę Malė.“

Nuskridę įsimylėjėliai vienareikšmiškai ėmė pritarti toms pasakoms, jog Maldyvai – pribloškianti vieta. Neapsakomai graži gamta, o vaizdai tarsi iš atvirukų.

„Pirmąją dieną šiek tiek neįvertinome saulės stiprumo, persideginome. Antrą dieną leidome besislėpdami pavėsyje. Daug iš šio nuotykio juokėmės. Atrodėme tarsi vėžiai, tepėmės jogurtais ir saloje ieškojome alijošiaus. Aišku, nudegimai ir šiek tiek perštinti oda mums nesutrukdė toliau apžiūrinėti salų ir keliauti po apylinkes, tačiau visiems, besiruošiantiems čia keliauti, patariu pasirūpinti apsauga nuo saulės ir pasiimti Aloe Vera “, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi mergina.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Karolina su Jonu apsistojo paprastesnėje saloje, kur pragyvenimas kiek prieinamesnis.

„Maldyvuose viskas nemažai kainuoja, todėl nebūtų užtekę vos poros mėnesių mudviejų santaupų. Kol esame jauni – prisitaikome prie to, ką galime sau leisti. Patys save išlaikome ir šiuo metu gyvename vietinėje, paprastutėje saloje. Tačiau čia viskas išvystyta ir pritaikyta turistams. Viešbučiai pigūs, o mes su Jonu kasdien plaukiame į skirtingas salas. Atvažiavome žydros jūros, balto smėliuko, saulės ir gamtos pamatyti. Ne brangių viešbučių“, – be užuolankų sako Karolina.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Maldyvai dažniausiai vilioja spalvingu povandeniniu pasauliu. Karolina juokais prisipažino, kad jos vaikinas Jonas iš rankų nepaleidžia naro akinių. Pora jau spėjo paplaukioti su delfinais, susipažinti su egzotiškomis žuvyčių rūšimis, tačiau taip pat pastebėjo, kad koraliniai rifai – toli gražu ne patys įspūdingiausi pasaulyje. Yra tekę matyti ir gražesnių.

„Maldyvai gražesni žemės paviršiuje“, – su šypsena sako stilistė.

Skirtingai, nei daugelis žmonių daro, Karolina aplinkinių patarimų neklausė. Mergina prisipažino, kad paprasčiausiai to padaryti ji nespėjo.

„Gavau šiek tiek informacijos apie tuos prabangius viešbučius, kurie šią akimirką mums neįkandami. Gal kada nors čia sugrįšime medaus mėnesio ir galėsime sau leisti daugiau", – nuoširdžiai atvirauja stilistė.

Beje, jei jau vykti, tai į Maldyvus vykti su antrąja puse. K. Meschino pastebėjo, kad su mylimu žmogumi ji dar geriau pajuto šio Rojaus kampelio pulsą, aplinką. Maldyvai – jausminga vieta.

Karolinos Meschino atostogos Maldyvuose (23 nuotr.)
+17