Karolina Meschino: „Tas nėštumo laikotarpis tikrai keistas“

Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės „Žmonės Foto“ ir Martyno Stankaičio nuotr.
Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės „Žmonės Foto“ ir Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-14 11:08
AA

„Gero vakaro šou“ studijoje besisvečiavusi socialinių tinklų žvaigždė, buvusi Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus kolegė – Karolina Meschino, atvirai pasakojo apie pasikeitusį jos gyvenimą, naujas patirtis, iššūkius ir netikėtumus, su kuriais susiduria.

Socialinių tinklų žvaigždė neslepia, kad dabar išgyvena tikrai labai intensyvų ir keistą laikotarpį.

„Mano gyvenime vyksta daug visko. Dabar esu labai užsiėmusi. Nuo to laiko, kai sužinojau, kad laukiuosi, stengiuosi viską suspėti padaryti, kol dar galiu. Nusprendžiau įsigyti būstą. Paskolas gauti buvo milijonai reikalų, 3 mėnesius užtrunka dokumentus susitvarkyti. Pasirodo, viskas daug sudėtingiau suaugusių gyvenime“, – pasakojo Karolina.

Mergina neslepia, kad, ji, kaip ir visos besilaukiančios moterys, patiria ir tam tikrų naujų, ją labai stebinančių būsenų.

„Tas nėštumo laikotarpis tikrai keistas. Nevėmiau nė karto. Bet pasidariau labai jautri. Visada buvau jautri, bet dabar ypatingai. Esu apsiverkusi dėl meškų, tiksliau dėl meškiuko, kuris niekaip negalėjo į medį įlipti. Muzikai labai jautri pasidariau“, – atvirai prisipažino Karolina.

Be to, pasakoja, kad ji,  kaip ir dauguma nėštukių, jaučia ypatingą potraukį tam tikram maistui ar kvapams.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježeris-OG Version (10 nuotr.)
+4

„Buvo laikotarpis, kai žiauriai norėjau mėsos. Jei makaronai, tai kad būtų bolonezė, faršas, steiko su krauju labai norėjau. Atsirado labai didelis jautrumas kvapams. Pradėjau nekęsti kaparėlių ir pistacijų. Bet pradėjau dievinti benzino kvapą. Faktas, kad dabar neatpažįstu savęs“, – sako K.Meschino.

„Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val. per TV3.

„Kitokiuose pasikalbėjimuose“ – Karolina Meschino (40 nuotr.)
+34