Karolina Toleikytė: „Buvau tokioje emocinėje duobėje, kad žadėjau viską mesti...“

Karolina Toleikytė
Karolina Toleikytė
Šaltinis: „Žmonės“
2017-04-12 12:00
AA

Vienas žymiausių Lietuvos modelių Karolina TOLEIKYTĖ (20) mados pasaulyje sukasi nuo trylikos, sparčiai daro karjerą užsienyje, imasi verslo ir steigia savo vardo prekės ženklą. Tačiau ir pati stebisi, kad dar visai neseniai buvo įkritusi į emocinę duobę ir ketino išvis mesti modelio darbą. „Man atrodė, kad viršūnės pasiekti neįmanoma, nors ir kaip stengčiausi“, – dvejonėmis pasidalijo mergina.

Laimė, sutiko žmogų, kuris padėjo išsivaduoti iš tos būsenos, įkvėpė susitvarkyti gyvenimą. Chaotiškumą pakeitė griežtai valandomis surikiuota dienotvarkė, atsisakė daugelio ją varginančių dalykų, tarp jų – ir senųjų draugų: „privalėjau su jais išsiskirti, nes jie daugiau gėrė iš manęs energijos, nei ko nors davė“. Ilgainiui atėjo suvokimas, kad visos ankstesnės abejonės kildavo iš nemeilės sau. Tad ėmė labiau atsižvelgti į savo norus, labiau save saugoti. Dėl to, tikra, pastaraisiais metais sulaukė daug užsakymų ir rimtų reklamos kampanijų. Ankstesnieji finansiškai nors ir buvo geri, tačiau neturėjo perspektyvos. „Dirbau kone kasdien, sukausi rate kaip voverė, tačiau visai netobulėjau. O aš juk noriu kurti meną!..“ – ambicijų neslepia.

Paklausta apie santykius su vaikinais Karolina tvirta: kol kas draugystės jos nedomina. Nors gerbėjų tikina turinti labai daug, tačiau dar nė karto nėra sutikusi su nepažįstamu žmogumi išgerti kavos ar eiti į pasimatymą. „Jau turėjau dvi skaudžias patirtis“, – atsidūsta. Deja, abu draugai ją išdavė. „Emociškai tai buvo žiaurus smūgis, jaučiausi sutrypta ir bevertė. Išdavystė tada atrodė lyg didžiulis pralaimėjimas, bet dabar suvokiu, kad tai mane sustiprino.“ Su nuoskauda prisimena, kad ta patirtis labai skaudžiai atsiliepė jos karjerai, ji nuolatos buvo blogos nuotaikos, nebenorėjo būti tarp žmonių. Turėjo praeiti nemažai laiko, kol atsigavo.

„Dabar man svarbiausia – karjera, o asmeniniuose santykiuose reikia geros pertraukos. Nebenoriu vėl įkristi į nesėkmių liūną, susidurti su pavydu ir išdavystėmis – visai to nepasiilgau. Tikiu: kai ateis tinkamas laikas, atsiras ir tinkamas žmogus. O gal jau ir atsirado...“ – intriguoja.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: