Karolis Akulavičius atvėrė svajonių namų duris: „Skirtingus mūsų su žmona norus pavyko suderinti“

Karolis Akulavičius su žmona Ingrida / Asmeninio albumo nuotr.
Karolis Akulavičius su žmona Ingrida / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-22 09:03
AA

Grupės „2 Karolis ir Donatas“ narys Karolis Akulavičius su žmona Ingrida ir vaikais džiaugiasi pokyčiais – šeima persikėlė gyventi į savo svajonių namus. Nors dažniausiai būsto įrengimas tampa didžiuliu iššūkiu, pora šypsosi – jokių išbandymų jų kelyje nepasitaikė. O taip nutiko dėl laiku ir gerai priimto sprendimo.

Akmenėje įsikūrę Akulavičiai nėrė į naują etapą, kuris džiugina tiek porą, tiek jųdviejų vaikus. Jau kurį laiką naujame būste gyvenanti šeima vis dar mėgaujasi smulkiais buitiniais reikalais.

„Dar tai čia ką nors reikia nusipirkti, tai ten. Bet labai smagu. Nuostabus jausmas, kai jau įsikuri ilgai lauktoje vietoje“, – apie džiuginančius pokyčius portalui Žmonės.lt sako K.Akulavičius.

Karolio ir Ingridos Akulavičių namai / Editus nuotr.

Karolio ir Ingridos Akulavičių 130 kvadratinių metrų ploto būsto įrengimas užtruko metus, tačiau rezultatas labai džiugina. Jau dabar vyras namus vadina didžiausios svajonės išsipildymu.

„Aišku, buvo daug daug reikalų, buvo ir savotiškų iššūkių – ir kai kurias sienas teko griauti, ir židinį įrengti. Viską keitėme, bet tokie rūpesčiai vis tiek ateina su laime, nes nekantrauji, kada įsikursi, svajoji, kaip viskas atrodys, o ir pamažu matai, kaip viskas virsta realybe. Pasaka“, – sako pašnekovas.

Karolio ir Ingridos Akulavičių namai / Editus nuotr.

Čia dainininkas nusijuokia, kad iš pradžių galvojo, jog būsimuose namuose apsilankys tik pasibaigus jų remontui – neva neerzins ir leis ramiai dirbti darbininkams. Tačiau galiausiai išėjo taip, kad būste lankėsi... kone kasdien.

„Aš jau atsiprašinėjau, sakiau, chebra, nekreipkit į mane dėmesio, aš tik smalsauju, tikrai netikrinu. Man buvo taip įdomu matyti tuos pokyčius, kaip jie daro tą chaosą“, – juokiasi jis.

Karolio ir Ingridos Akulavičių namai / Editus nuotr.

Paprašytas įvardinti, kas vis dėlto buvo didžiausias iššūkis įsirenginėjant namus, Karolis nė nesusimąstęs taria: juo tapo... židinys.

„Nors kažkokių didelių išbandymų mums nebuvo, viskas ėjosi sklandžiai, židinio įrengimas buvo šioks toks iššūkis, kuriam prireikė daug pinigų ir kantrybės. Bet tai buvo mano didžiausia svajonė, kurią išpildėme. Dabar visi džiaugiamės juo ir jau visi įvertinome, kiek jaukumo židinys suteikia vakarais“, – šypsosi dainininkas.

Karolio ir Ingridos Akulavičių namai / Editus nuotr.

Įrengti namus Karoliui ir Ingridai padėjo dizainerė. Šeima džiaugiasi šiuo sprendimu – anot atlikėjo, nuo galvos nukrito gausybė rūpesčių. O ir kompromisus šeimoje buvo lengviau surasti.

„Ingrida norėjo klasikos, o aš – modernumo, tai tuos skirtingus mūsų norus teko suderinti. Man reikia daug apšvietimo – čia prie televizoriaus kokia nors šviesa įsijungs, čia prie židinio, kad būtų jaukiau sėdėti... O žmonos užgaidos atsispindi balduose, jų spalvose. Tai išties reikėjo ieškoti bendrų sąlyčio taškų ir galiu sakyti, kad dizainerė lengvai išsprendė šį klausimą. Tiesą sakant, labai džiaugiamės, kad mums taip pasisekė su šia specialiste – vieną kartą su ja pakalbėjome ir viskas buvo aišku, tik keleto pakeitimų reikėjo“, – portalui Žmonės.lt atvirauja K.Akulavičius, sutikęs pasidalnti savo svajonių namų kadrais.

Karolio ir Ingridos Akulavičių namai (29 nuotr.)
+23