Karolis Murauskas su draugu Palangos centre patyrė išpuolį: „Vadino rusais, sekė per visą gatvę“

Karolis Murauskas patyrė išpuolį Palangoje /  Gretos Skaraitienės / BNS nuotr., stopkadrai
Karolis Murauskas patyrė išpuolį Palangoje / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr., stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-09-17 16:15
AA

Žinomo plaukų stilisto Karolio Murausko poilsį Palangoje apkartino nemalonus incidentas. Jį, su bičiuliu ramiai einantį Jono Basanavičiaus gatve, užpuolė nepažįstamas vyriškis.

Karolis Murauskas apie nemalonų nutikimą pačiame Palangos centre papasakojo portalui Žmonės.lt. Vyras patikino, kad jis ir jo bičiulis patys į jokį konfliktą nesivėlė – prie jų staiga ėmė ir pristojo asmuo, kurį abu matė pirmą kartą gyvenime.

„Mes ėjome gatve ir mus užpuolė neadekvatus vyriškis. Persekiojo per visą Basanavičiaus gatvę ir atsekė iki „Žuvinės“ restorano“, – prisiminė plaukų stilistas.

Karolis Murauskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Minėtas asmuo ėmė svaidytis žodžiais apie mirtį, įžeidinėti.

„Kai prie mūsų pristojo, aš pasakiau – nesikabinėkite. Ir tada jis mus pradėjo sekioti. Nuo vienos kavinės iki kitos. O dėl ko užpuolė, net negaliu pasakyti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo K.Murauskas.

Pasiekus „Žuvinės“ restoraną, nemaloniai nusiteikęs vyriškis personalo akivaizdoje ėmė šaukti, kad Karolis ir jo bičiulis neva yra už Rusiją ir nepalaiko Ukrainos. Karolis stebėjosi tokiais pareiškimais žmogaus, su kuriuo anksčiau net nebuvo susidūręs.

„Gerai, kad ten atsisėdome, tai padavėjai su administratore apgynė. Ačiū Dievui, kad taip baigėsi“, – atsiduso K.Murauskas.

Kadangi personalui pavyko išprašyti Karolį su bičiuliu įžeidinėjusį vyrą iš restorano, policijos nuspręsta nekviesti.

„Padėjo mums restorano darbuotojai ir pagalvojome, kad gal nereikia tų pareiškimų, jog nereiktų vėliau važinėti į Palangą. Būna, parašai pareiškimą ir paskui reikia važinėti. Tai pamąstėme, kad apsieisime“, – paaiškino pašnekovas.

Šis atvejis parodė, kad negali jaustis saugus net dienos metu Palangos centre – K.Murauskas agresyvaus vyriškio taikiniu tapo maždaug 14 valandą, su bičiuliu eidamas pietauti.

„Tai patyriau pirmą kartą gyvenime. O kad dienos metų taip užpultų, man tai žiauru iš tikrųjų. Buvau žiauriai pasimetęs, didelis šokas“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Murauskas.

Išpuolį jis užfiksavo vaizdo įraše (įspėjame – yra necenzūrinės leksikos):