Karštą šeštadienio popietę Krivickų šeimyna pramogauja savo kieme: bandys sulaukti aušros

Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-12 12:10
AA

Kai rūgpjūčio 12 dieną temperatūra šovė beveik iki 30 laipsnių, Jurgita ir Kristupas Krivickai su vaikais nusprendė atitrūkti nuo visų darbų ir pasimėgauti saule savo namų kieme. Šeima pasidalijo nuotaikinga nuotrauka, o portalą Žmonės.lt patikino, kad labai džiaugiasi atėjusia vasara.

„Gaudom vasarą. Šį kartą ji mus užklupo savų namų kieme. Turim viską, ko reikia – saulę, karštį, gražią žmoną su bikiniu, laimingus vaikus, skėtį, gultus, kremo nuo saulės, šaltų gėrimų, geros kavos, pievelę, muziką, arbūzus ir vandens iš „šlangos“ gaivioms maudynėms“, – nuotaikingai kalbėjo vyras.

K. Krivicko teigimu, šiandien vakare jie visi stebės Perseidų lietų. Sulaukti aušros – tai pagrindinis šeimynos tikslas.

„Romantiškai nusiteikę stebėsime danguje krentančias žvaigždes. Astronomai sako, kad šiandien pats meteorų lietaus pikas. Šeima – tai laimė. Linkiu visiems to paties. Linkėjimai iš Krivickų vasaros pievelės“, – besidalindamas nuotaikinga fotografija tęsė jis.

Žmonės.lt primena, kad šiandien laukia ryškiausias ir įspūdingiausias meteorų lietus žmonijos istorijoje. Perseidų lietus, vyksta kasmet, tarp liepos 12 d. ir rugpjūčio 24 d. Būtent rugpjūčio 12 d. jis bus pats ryškiausias ir įspūdingiausias. Geriausias metas stebėti meteorus prieš pat aušrą.

Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos atostogos Nidoje (20 nuotr.)
+14